Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ajánlotta fel, hogy...

Miért ajánlotta fel, hogy hazavisz?

Figyelt kérdés
A szomszéd településen dolgozom, tornákat tartok. Az egyik résztvevő pedig felajánlotta, hogy mivel úgyis ott van dolga ahol lakom, ha gondolom hazavisz. Miért ajánlhatta fel? Ti voltatok már hasonló helyzetben?
2020. júl. 7. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán rendes volt vagy bejössz neki
2020. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen antiszociálisan hogyan tarthatsz tornákat? :D
2020. júl. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

És elfogadtad?

Ha ellenkező nemű, valószínűbb, hogy bejössz neki. Bár az sem kizárt, hogy csak jófej akart lenni.

2020. júl. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Psycho_Mia válasza:
100%

:D Istenem, szegény szamaritánus, gondolom ellenkező nemű (férfi), és beindult a fantázia. Bármilyen ijesztően hízelgő is, a férfiak sem kizárólag randit meg szexet akarnak a nőktől..


Felajánlhatta a szívességet: 1. mert tényleg ott volt dolga; 2.úgy tanították, hogy legyen segítőkész; 3.szeretett volna veled -nem szexuális értelemben- kicsit jobban megismerkedni és beszélgetni; 4.van lánytesója, ezért automatikusan idegesíti, ha egy nő sötétedés utan lófrál; 5.szeretne a barátod lenni, mert szimpi vagy; 6. ismerkedni és imponálni szeretett volna neked, mert tetszel neki.


Nincs ezzel semmi gond szerintem, bármelyik pont is legyen igaz: egyszerűen ha kellemetlen a számodra a felajánlott gesztusa, utasítsd el. Ehhez mégcsak magyarázkodnod sem kell:)

2020. júl. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egyből arra gondolni, hogy "úgy" akar tőled valamit.


Néha elég macerás tud lenni eljutni egy másik településre (lekésed a buszt pl, vagy épp 10 perccel korábban érkezik meg és repeszt is tovább, és akkor várhatsz a következőre...)


Neki igazából mindegy, hogy egyedül megy-e vagy visz valakit, és addig is van kivel beszélgetni.

2020. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hittem volna, hogy enni ilyen ember van mint te kérdező. Egyszer munkaután felajánlottam az egyik kollégámnak aki egy nő, hogy haza viszem. Elfogadta de másnap meg teljesen elpirult mikor hozzá szoltam. Mondták a kollégáim, hogy már várja mi lesz a következő lépésem felé. Pedig csak nem akartam, hogy még 0 percet várjon az esőben arra a csöves buszra.
2020. júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert volt "gyerekszobája". Pusztán ezért.
2020. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen hihetetlen, lehet valaki szimplán udvarias és előzékeny is.
2020. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is felajánlanám...alapból tök jó érzés hogy nem csak miattam jár a kocsi...meg még rendes is vagyok :D
2020. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!