Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Uj munkahelyen szr helyzet?

Uj munkahelyen szr helyzet?

Figyelt kérdés

1 honapja vagyok uj helyen. 2 ember tanitgat be, veluk ki is alakult egy tok jo kapcsolat. Viszont mikor a berszamfejtovel kettesben maradtam (akit nagyon nem szivlel a tarsasag), akkor a semmibol elkezdte nekem szidni az egyik kolleganomet es el is mondta, hogy mennyi a fizetese, mennyi bruttoval vettek fel ot ide par eve. Abszolut nem kezeli diszkreten a bereket.

Akivel joba vagyok csaj, elmondtam neki, hogy figyeljmar, tudj mar rola, hogy elmondta nekem a berszamfejto a brutto beredet. Konkret osszeget nem mondtam, csak azt, hogy elmondta a berszamfejto, azt nem, hogy mennyit mondott. Azt sem mondtam, hogy szidta. A csaj nagyon kiakadt, de ertheto is. Ha egy uj embernek ilyen dolgokat kiad, akkor gondolom a regota itt dolgozoknak miket mondhat. Jol tettem, hogy szoltam a csajnak errol?


2020. júl. 7. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Nagyon nem.


A végén te leszel a hibás.

2020. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
De mért nem tudtad tartani a szád? mint egy nyeretlen 5 éves olyan vagy.
2020. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Beálltál ugyanabba pletykás, egymást kibeszélő körbe, ami eddig is volt. Szóval, ha a cél a beilleszkedés, akkor jól csináltad.
2020. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elmeletileg nem ez az elso ilyen megmozdulasa. Szoval nem voltak meglepve, de azert megis, mert egy uj embernek kotyogta ki ezeket a dolgokat.
2020. júl. 7. 10:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezert kirughatnak?
2020. júl. 7. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg jól tetted. Azért az már nem a szokásos munkahelyi pletyi kategória, hogy a bérszámfejtő nyilvánossá teszi a fizetéseket.
2020. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam semmit visszamondani, ha valaki szidja a masikat vagy valami. De ez nekem is olyan fura volt, foleg ugy, hogy nem is kerdeztem ilyet tole, magatol mondta. En meg csak lestem, hogy nekem errol miert kell amugy tudnom. 50 eves elmult, regota a szakmaban van, en meg csak par hete vagyok itt, nem is ismer, nem tudhatta, hogy visszaelek-e ezzel. Multkor itt mindenki elott egy masik kolleganovel kozosen neztek, hogy az egyik itt dolgozo embernek milyen iskolai vannak, es lenezoen nevettek, gunyolodtak rajta.
2020. júl. 7. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!