Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kínos helyzet munkahelyen...

Kínos helyzet munkahelyen ezzel mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy rossz konténer munkahelyen teljesen rozsdás rátámaszkodtam és megfogta a kezemet (ilyen barnás színnel szóval egyértelmű,aznap pont hasmenésem volt említettem az egyik kollégának :D)

Na szóval letoltam a konténert eltelt 1-2 óra úgy mászkáltam munkahelyen,hogy a rozsda ott volt a tenyerem alján szóval felse tűnt.Utána megint lekellett vinnem egy konténert,ahogy megnyomom a lift gombot és várakozok hirtelent meglátom a barna foltot a kezemen,megijedtem elöszőr ösztönösen megszagoltam,hogy ugye ez nem az amire gondolok persze ezt így a kollégám végig nézte,megjött a lift lementem.Nem szeretném ha igénytelennek néznének miatta + kitudja még kilátta az alatt az 1-2 óra alatt.


2019. jún. 1. 15:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Szóval egyértelmű mások mire gondolhattak*
2019. jún. 1. 15:53
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondhattad volna neki, hogy befogta a rozsda a kezed.De mondhatod majd utólag is, ha annyira kíváncsi.
2019. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Utólag már semmit. Mikor észrevetted a foltot és megszagoltad, akkor kellett volna pl nevetve felhorkanni, hogy heh, rozsda és hivatkozni a konténerre. Vagy odafordulsz a kollégához és neki mondod, hogy na bazz össze fogta a konténer. Teljesen természetesen. Ha az ember elviccel dolgokat, sokkal kevésbé kínos. Velem is voltak már nevetséges szituk, ki is röhögtek meg szívták a vérem. Nevettem velük meg adtam alájuk a lovat. Egy hét és el is felejtették.
2019. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy tudom nem fogják megkérdezni :D
2019. jún. 1. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarta volna poénkodni pont azt kellett volna mondania hogy szaros :D
2019. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért említetted meg a kollégáidnak már eleve, hogy rádjött a szaporafosás?
2019. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem neki mondtam,hanem előtte egy másik kollégának :D
2019. jún. 1. 17:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Az események előtt.
2019. jún. 1. 17:54
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg inkább úgy mondom,hogy akinek meséltem egy gyerekkori ismerösőm szóval,hogy ilyet mondok neki az nem gáz :D
2019. jún. 1. 17:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Az kellett volna, hogy miután megszagolod és észreveszed, hogy meglátta, odatartod és közlöd: Nézd, befostam! 😂😂😂
2019. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!