Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy jól akarom...

Miért van az, hogy jól akarom csinálni a munkámat, de mindig elrontom?

Figyelt kérdés

KB 4 hónapja vagyok itt ezen a munkahelyen, sosem csináltam még ezt a feladatkört (anyagrendelés), de oly a káosz van, annyi az infó, sokszor olyan hülyén magyaraznak, meg félbeszakítanak a munkában, és már nem csoda, hogy hibát hibára halmozok, aztán így már teljesen magam alatt vagyok, hogy minden nap csak azért jövök be, hogy valamit elrontsak😔😔


23L


2020. júl. 8. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

"de oly a káosz van, annyi az infó, sokszor olyan hülyén magyaraznak, meg félbeszakítanak a munkában, és már nem csoda, hogy hibát hibára halmozok"


Ezt így szépen mondd el nekik.

2020. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ha egy tanácsot elfogadsz, ha valaminek anyagi terhe van, akkor azt kérd, hogy írásban közöljék. Sajnos a saját bőrömön kellett megtapasztalnom, hogy ha nem tudtam bizonyítani, hogy valamilyen utasítást úgy és abban a formában kaptam, akkor rajtam verték el a port.
2020. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan munkák ahol pont a rendszerezés és kategorizálás a feladat.


Plusz ha nem érted mit rendelsz, mire jó akkor nem fogod tudni mi kell nekik.

2020. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!