Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más gyakornokot is halálra...

Más gyakornokot is halálra dolgoztatják a multinál?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen, minden kezdőt.Jobb helyeken full nyomás alatt tartanak, hogy lássák, hogy mennyi terhelést bírsz, és mennyire tudsz összpontosítani, mennyire vagy precíz, és milyen gyors a reakciód.
2020. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétan milyen munkafolyamatokat tartasz túl soknak?
2020. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1+Ha logisztikába vagy, ott ez megy. Ha még nem derült ki a mentorod személye, és ő a hátteredben van, akkor végképp.
2020. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Viszont ha látnak az emberben potenciált (legalábbis nálunk), átveszik főállásba is. Én legalábbis így voltam. Nem dolgoztattak kife, de voltak dolgok (nem sok), amit önszorgalomból, önszórakoztatásból csináltam és fel is figyeltek rám, hogy nem csak megúszni akarom.
2020. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És nem mondanám rossz helynek azt, ahol dolgozom. Már a gyakornoki bérem is magasabb volt, mint az átlagnak és nagyon szép helyen zajlott a munka.
2020. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetem mellett diákként voltam irodában multinál, nem sokáig bírtam. Gondolom helye válogatja, ez egy nagy élelmiszerlánc központja volt. Semmit nem mutattak meg hogy kell, mikor kérdeztem volna a kijelölt felettesemtől csak annyit mondott, hogy felnőtt vagyok már, oldjam meg egyedül, van egy órám. Ha nem pont délben mentem enni, hanem fél órával később akkor számon kérték hova megyek. Ha a fél órás fizetetlen ebédszünetet csak 15 percig tartottam, akkor nem szóltak /ez volt jellemzőbb/ de ha véletlenül elhúzódott 35 percre, akkor számon kértek hol voltam és közölték, hogy dolgozzam le az 5 percet. El is vette a kedvemet a hasonló multiktól.
2020. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Én ezt kétélűnek tudom.

Egyik, hogy igen.

A másik, hogy a gyakornoknak a 10 perc munka is halál...

2020. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Jó anyjukat terhejék, ha igásló.
2021. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Mindenhol dolgozni kell, szerinted egy jó állatorvos naponta hány állatot lát el?

A fociban, zenében, és erotikus munkában van pénz, a többit meg nem írom le mert még annyian sem vállalnák mint az előző hármat.

Senki nem akar dolgozni, mégis letudja a munkaidejét a világ.


Neked pedig vállalnod kellett ezt ha jelentkeztél egyetemre, főiskolára.

Én is elforgolódok a targoncával, de szerencsére nem köridőt kell menni :)

2021. jan. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!