Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi érdeke van egy főnöknek...

Mi érdeke van egy főnöknek azt hazudni kirúgott valakit közben meg nem is rúgta ki magától ment el?

Figyelt kérdés

Sőt még épp a cég akarta megtartani, és felajánlott neki emelést de akkor se maradt.

Most hogy már itt sincs , a főnök azt terjeszti kirúgta őt. Amíg itt volt nem terjesztette „érdekes“ okból (egyből lebukott volna)


De mi érdeke fűződhet ehhez a hazugsághoz a főnöknek?


2020. júl. 14. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez amikor nem hosszabbitottak szerzödest?
2020. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

semmiféle szerződés hosszabbításról nincs szó, volt egy határozatlan idejű szerződés, amit az egyik fél felmondott. Letöltötte a 30 napját és távozott. A 30 nap alatt a főnök többx behívta h maradjon még +10%-ot is felajánlott (de az új helyen meg kapásból 30%kal több a bér)

Ezek után azt állítani hogy kirúgta? LOL. Savanyú a szőlő.

2020. júl. 14. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Szokásos "jellembajnok".
2020. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Be vannak sz@rva, hogy más is lelép, aztán még a főnökségnek kell dolgozni s nem csak ugatni;)


Egyik reggel mindenki azt mondaná, hogy "Főnök, most kilépünk, elegünk van!" A mentő vinné el bár lehet előtte próbálkozna béremeléssel:DDD

2020. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem, amikor egy külföldi vállalat magyar leányvállalatát igazgattam, azt mondta a főnököm: ki kell rúgnod egy embert. Példát kell statuálnod, addig nem lesz tekintélyed, akkor a többi is megtanulja, hol a helye, mert a stressz a legjobb hajtóerő, teher alatt nő a pálma.


Na én őt körberöhögtem, és nem rúgtam ki senkit. De lehet, hogy a főnököd így akar tekintélyt szerezni, "példát statuálni", vagy annyira megharagudott arra az emberre, aki faképnél hagyta, hogy jobban esne neki, ha ő maga rúgta volna ki, és ebbe belelovallta magát.


Ki tudja, mi hangzott el, amikor felajánlotta a megemelt bért. Az, hogy akkor eddig miért nem fizette meg tisztességesen az emberét? Vagy az, hogy duplaennyiért se maradna az illető? :-)

2020. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Ki tudja, mi hangzott el, amikor felajánlotta a megemelt bért."



Én tudom. az hangzott el hogy volt 3 éved emelni főnök, most már nem kell az emelésed. ez hangzott el.

2020. júl. 15. 09:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez sima pszichológia. Így próbálja a "főnök figurát" jobban erősíteni.
2020. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja. Csak azok szemében csinál magából hülyét (pl az én szememben) aki tudják mi a szitu és tudják azt is hazudik a főnök.
2020. júl. 15. 14:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, odáig nem jut el a tudata.
2020. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!