Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szólnátok, ha lecserélnéne...

Mit szólnátok, ha lecserélnének egy pályázatos emberre?

Figyelt kérdés

A járványkor elküldtek több embert is tőlünk. Mi maradtunk, kb. 30 ember a cégnél, de nagyon nehéz időszak volt, semmi megrendelés, semmi munka, sokszor annak a maradék 30 embernek alig tudtak munkát adni. Most valami pályázat miatt visszaveszik az elküldött embereket, de mindenki azt kérdezi, és ők mit fognak csinálni, ha egyszer munka nincs? De mivel nekik a tamogatás fizeti a fizetésüket, a munkahelyet nem zavarja hogy ott vannak. Mindenkinek az volt az első gondolata, hogy majd minket, akiket akkor megtartottak elküldenek, és maradnak a pályázatosok. És nekem is ez volt az első ami eszembe jutott, hogy majd szepen lecserélnek egy olyanra, aki csak a pályázat miatt van itt. Mert nem hiaba őket küldték el akkor és nem minket. Ti hogy viselnétek ezt? Titeket nem háborítana föl? Ti mit szólnátok?

L25


2020. júl. 15. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem agyalnék ilyeneken előre. Csak arra jó, hogy felhergeljétek egymást. Pláne, hogy már most azt a kollégádat gyűlölöd, és jobbnak érzed magad nála, akit kirúgtak.
2020. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Én bíznék abban, hogy vagyok olyan jó munkaerő, hogy utolsóként küldenének el a cégtől.

Viszont ha a cég túlélése a cél, legalábbis rövid távon, megérteném a döntést, és magamban keresném a hibát. Akár azt a kérdést is feltenném, hogy a megfelelő helyen voltam-e eddig.

2020. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Balazska, te vagy az?
2020. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
2 napja azt kamuztad, hogy a pályázatos egy olyan kolléganő volt, akit kirúgtak, aztán a főnököd visszavette, te meg nekiálltál hisztizni, hogy mi az, hogy visszaveszi. Most megint őket szidod csak más a körítés. Kiváló munkaerő lehetsz.
2020. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy a vezetőség meghülyült. Csak felületesen megismerni a rendszert, amin dolgozom, legalább fél év, és akkor még a mélységeit nem is látod. Nem tudnának úgy beállítani egy új embert, hogy egyből teljes értékű munkát tudjon végezni.
2020. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!