Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak engem bánt ha valakivel...

Csak engem bánt ha valakivel hónapokig szinte minden hetvegen talalkozom meg napi szinten beszélünk de egy idő után ezek megfogyatkoznak és lecserélnek másokra?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak téged bánt, de fogadd el, ez az élet rendje. Az ember keresi az újat, az izgalmat, ilyen a természete, nem tehet róla. Attól még, hogy valaki szereti a paprikás krumplit, ha minden nap csak azt eszik, egy idő után herótja lesz tőle. Ugyanez vonatkozik az Ikarus buszokra. Hiába szépek a régi buszok, azokat is cserélni kell időnként, mert különben még ma is a Ford T-modellel járkálnánk, és gőzhajókkal kelnénk át Amerikába. Ez van, el kell fogadni. Felgyorsult a világ, nagy a fluktuáció. Te is keress új embereket, légy nyitott, a többit meg szard le, ahogy van.
2014. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs is barátom:(
2014. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak téged bánt,velem is pont ez a helyzet most,de ritka az örökké tartó barátság,a legtöbb ember változik,más barátokat keres,ezt el kell fogadni.
2014. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!