Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmondjam hogy kiakarjak rugni?

Elmondjam hogy kiakarjak rugni?

Figyelt kérdés
Van egy kollegaim aki betanit, nagyon kedves es hihetetlenul rendes ember. A munkajat jol vegzi, csalados no. En most kerultem ki az egyetemrol. Szerintetek elmondjam neki hogy kiakarjak rugni?
2020. júl. 16. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Honnan tudod, hogy ki akarjak rugni? Egyebkent ne tedd, nem a te dolgod.
2020. júl. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Soha ne avatkozz bele mások munkahelyi ügyeibe, mert te húzhatod a rövidebbet. Tudom, hogy rossz, meg segíteni akarsz, de hallgass erre a tanácsra és ne a saját károdon tanuld meg...
2020. júl. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az uj kollegatol, mert neki kozvetlen mondta a fonok, hogy nem elegedett vele mert tul sok mindent tud, es jobban akarja csinalni.
2020. júl. 16. 08:20
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Tegyel célzást.


Ha ez a meloja megszűnne,tudna hova menni?

2020. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem, bármennyire is jó ötlet meg kedves gesztus, lehet, hogy csapda.
2020. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Szólj neki. Érzed te is, hogy nem helyes hallgatni. Én tuti szólnék, hogy legyen óvatos..
2020. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en biztos h szólnék, és elkezdenek másik munkák után kutatni. Viszont ha nincs nincs indokuk kirúgni, akkor inkább fizetnek végkielégítést?
2020. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen. Nem szamit a vegkielegites sem. Nagy a kaosz es probal segiteni es iranyitani a ceget mert a fonok kb semmihez nem ert csak orokolt egy ceget.
2020. júl. 16. 09:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Állj. Voltam a kollénőd helyzetében és jól tudtam hogy mennem kell, de nem voltam bunkó hogy ne tanítsam be az új kollégát.
2020. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!