Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki volt hajón dolgozni I'll....

Aki volt hajón dolgozni I'll. dolgozik, elmondjátok h milyen (személyes tapasztalatok érdekelnek kizárólag)?

Figyelt kérdés
Ha lehet élet kort és munka kört is írjatok.
2017. dec. 1. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

"I'll"

jó tanács, NE JÁTSZD AZ ESZEDET :D

lehet menőnek hiszed ezt az angolos hülyeséget, de inkább ultra gáz már...de ha neked ez nem gond, akkor hajrá :)

csak ne csodálkozz, ha szégyellni fognak téged, hogy még a saját anyanyelveden sem tudsz rendesen beszélni

2017. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
első az eszedbe jutott hogy az ill. (illetve) rövidítést javította a telefonja? te játszod az eszed
2017. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

1-es, a kérdező nyilván azt akarta írni, hogy ill.

az angol kifejezés nem is illik a kontextusba, nem értem mit hisztizel, teljesen gáz.


Kérdező: ismerősöm fotós volt, utálta, mert egész nap bohóckodnia kellett hogy a képeket eladja. egy másik ismerősöm jégkori oktató hajón, ő szereti.

2017. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm AZ utolsó választ.

Kedves első félre gépeltem az "illetve" rövidítést. De szerintem akkor sem ilyen bunkón kellett volna válaszolni, ha esetleg angolt akartam volna írni. Szerintem gondolkozz Mielőtt beszélsz.

2017. dec. 1. 14:34
 5/7 anonim válasza:

Szakács voltam 4 hónapig egy óceánjárón, kaptam nagyon hideget és nagyon meleget.

Napi 12-16 óra munka volt az átlag, mindezt heti 7 nap, életemben nem voltam olyan fáradt vagy elnyomott, mint abban a 4 hónapban, lelketlen robotnak éreztem magam.

Ugyanakkor olyan helyeken jártam, ahová máshogy soha nem lenne lehetőségem, Fidzsi, Folkland-szigetek és a legmenőbb az Antarktisz :) nem is beszélve arról, hogy rengeteg új embert ismertem meg, ráadásul több mint másfél milliót sikerült beszereznem, ugyebár nem is nagyon tudtam elkölteni a megkeresett pénzem, szóval könnyű volt megtartani :)

Összességében megérte, de egyszer elég volt, felejthetetlen élmény.

2017. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös :).
2017. dec. 7. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
19%

" hajón dolgozni I'll. dolgozik "

Leírnád mit takar ez a kifejezés??

Köszönöm

2017. dec. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!