Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik félnek illik felajánlan...

Melyik félnek illik felajánlani távozáskor hogy némi emelésért cserébe marad?

Figyelt kérdés

Mert ugye nézem itt nálunk adják be az emberek a felmondást és egyik fél se veti fel hogy maradna /maradjon ha lenne némi emelés.

Kinek kén ezt felvetni? mert ahogy látom az egyik fél a másikra vár a másik az egyikre, de egyik se szólal meg először, így marad a kuss és elmegy a dolgozó.


WIN-Win szituáció helyett lose - lose szituáció.


2020. júl. 17. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban a munkáltatónak, ha meg akarná tartani az adott embert. Ha nem kérdez rá, miért megy el, és mi az, amiért maradna, akkor az azt jelenti, hogy úgysem hajlandó többet adni, mert nem érdekli annyira a felmondó személy, hogy "küzdjön" érte.
2020. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

de akkor miért megy a pofázás utólag hogy de kár hogy elment maradhatott volna, most hol találunk a helyére


ha ez ekkora probléma miért nem ajánlott fel a főnök egy X emelést a a maradásért? És akkor nem kell embert keresni. meg se próbálta

2020. júl. 17. 09:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor minden dolgozó ezt csinálná.
2020. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Munkáltatónak, nem vár ő rád, azért nem ajánlja föl, mert talál a helyedre ugyanennyiért 3 másikat. Te megteheted, hogy fizetés emelést kérsz bármikor, nem felmondás után szokás.
2020. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Balu.
2020. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amikor felmondtam (3 évvel ezelőtt), 90 ezerrel többet ajánlottak hirtelen. De már nem fogadtam el, tele volt a cipőm a munkahelyemmel, váltottam.
2020. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Én először kérnék emelést majd ha megtagadják mondanék fel
2020. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A munkáltató kell, hogy felajánlja. Volt olyan munkahelyem, ahol beígérték az emelést, de nem kaptam meg. Ez csak egy volt a sok indokom közül, amiért felmondtam, találtam jobbat, nem maradtam volna, akármennyit ígér. Persze, utána én is visszahallottam az ilyeneket azoktól a volt kollégáktól, akikkel jóban voltam, hogy kár, hogy eljöttem, de ezt valahogy nem mutatták ki, amíg ott dolgoztam.
2020. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"de akkor miért megy a pofázás utólag hogy de kár hogy elment maradhatott volna, most hol találunk a helyére"


Döbbenetes, hogy még egy viszonylag normálisnak induló kérdésnél is rögtön az első hozzászólásodból kiderül a kiléted, Balázska.

2020. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkáltató nem ajánl fel semmit a maradásért, akkor az egyértelmű jelzés a dolgozó felé a teljesítményét illetően, Bazsi
2020. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!