Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pénztárosként diákmunkázom,...

Pénztárosként diákmunkázom, de azt érzem, hogy kihasználnak. Felmondjak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy mivel jár a kasszázás. De úgy érzem, hogy én vagyok az egyetlen, aki egész nap kasszázik. Csak WC-re mehetek ki vagy inni, de nem sokkal később szól a főpénztáros, hogy kell kasszás, siessek. A többi pénztáros váltogatja egymást (2-3 kassza van nyitva), többször láttam, hogy a pénztárosok a raktárban ímmel-ámmal kocsikat tologatnak, közben csevegnek, 5-10 percbe telik nekik, amíg megisznak egy pohár vizet. Főnököt többször láttam cigizni, volt hogy 20 percig csevegett a hentessel a konyhában, hogy nem is volt szünete, a kisfőnökök pedig az irodában bandáznak. Máshol is így bánnak a diákmunkásokkal? Félek, hogy nem kapok másik munkát koronavírus idején, júli közepén.
2020. júl. 17. 13:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Plusz az árufeltöltőknek is jó világuk van, amikor engem hajtanak a kasszába, látom, hogy nekik is 5 perc meginni a vizüket meg viccelődnek, néha a főnökkel is.
2020. júl. 17. 13:07
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Egy diák mindig a ranglétra legalján van.
2020. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De az árufeltöltők is diákok, rájuk mégse szólnak, hogy tessék dolgozni. Én vagyok az egyetlen, aki egy percre sem állhat meg. Plusz reggeli kasszaszámolásnál a főpénztáros és a pénztáros vígan elcseverészik, amíg én számolok, engem kiküldenek gyorsan, ők meg bandáznak még 5-10 percig.
2020. júl. 17. 13:14
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Bandázz te is.
2020. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Menj arufeltoltonek ha jobban tetszik, de a te munkadat ne befolyasolja h masik mit csinalnak, mert mindig lesz akinek konnyebb dolga van.
2020. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De mindenkinek könnyebb dolga van, mint nekem. Ha a pénztáros jófej és kienged, a főpénztáros visszaküld, hogy mit keresek a kasszán kívül. A többi kasszás pedig bandázik a raktárban. (Nem mondom, hogy egész nap, természetesen.)
2020. júl. 17. 14:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én dolgozom,a rendes munkásokkal is így bánnak, egyeseknek szabad cigit rágcsálni a szünetén kívül is, lötyögni ide-oda stb. Szerintem ne mondjál fel, most nehéz munkát találni. Ha csak nyáron dolgozol, akkor már nem sokat kell kibírni, de lehet más munkát is keresgélni e mellett. Sok helyen dolgoztam már, vannak jó helyek is, ahol igazságosak a vezetők, csak mi kell fogni.
2020. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Viszont azóta jött két új csaj, szintén diák, őket azonnal befogadták, kapnak ingyenpulcsit, kijárnak cigizni szüneten kívül. Nálam, ha kimegyek, mindenki elcsendesül és mennek dolgozni.
2020. aug. 15. 12:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedvelnek, ennyi.Amúgyis egy pénztárosnak az lenne a feladata, mint neked.Eldöntöd, hogy neked most tényleg megérné kilépni emiatt?Ha igen, hát mondj fel, senki se tart vissza.Munkát meg diáként mindig elég nehéz volt szerezni.
2020. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Tuti h van másik munka is. Én biztos h felmondanék.
2020. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!