Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyi streszt ,hogy...

A munkahelyi streszt ,hogy lehet legyozni ?

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Jobb munkahelyre kell menni. Egy normális munkahely nem stresszel.
2020. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kemény szellemi munkát végzel, és átlagon felüli stressz-el jár, akkor érdemes vagy napi szinten, vagy minimum 2 naponta "lebutítani" magad.Tudatos koncentrációval.

Ezt lehet sorozatokkal, Tv, Fórumozással, takarítással tudod irányítani akarati szintem.


Az olvasás erre nem jó, mert könnyen elkalandozol, és újra gondolatban már dolgozol.

2020. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írják,vagy vedd lazán a dolgokat, ne görcsölj rajta ami az elején nem könnyű,le kell sz.rni igaz ezt sokan rosszul értik.

Én csak sokak szerint egy sima sofőr vagyok 90% külföldön furgonon,most nagyon rá állt a cégem erre a kiszállítós dologra vedd fel az árut 5 perc alatt aztán vidd el az ország másik felére és szórd ki 5-10 címet rövid idő alatt,itt nyugaton korán zárnak a kis cégek magán háznál is képesek ki hívni a rendőrt mert külföldi rendszámos kocsi áll a házuk előtt pedig csak nekik hozok csomagot.

Igazából én nem futárnak jelentkeztem de valahol el kell kezdeni külföldi ismerősöket szerezni ha ki akarok menni.

Szóval itt gyorsnak kell lenni én meg lajhár vagyok vagy csiga tempóban dolgozom kinek melyik tetszik? nem akarom el rontani a dolgokat,papírozás, rossz útvonal,gyorshajtás ezek már voltak,szerencsére eddig minden csomagot sérülésmentes vittem el az elején még stresszelem érjünk oda az irányító sürget GPS ki számolja hogy 3 óra múlva ott leszek ő szerintük de arra nem gondol hogy baleset,útépítés, útlezárás miatt kerülni kell vagy lassabban halad a forgalom. Külön szeretem mikor az irányítóm adja az útvonalat mert akkor tuti hogy nem fogok haladni odaérni időre bár így is szűkös az idő,annyi előnye van annak hogy az irányítóm adja a legrövidebb útvonalakat hogy világot látok olyan sí paradicsomoknál voltam már 😁

szűk szép faluba, városokban,szép hegyek pl Alpok szép tud lenni, friss hegyi levegő és az a nyugalom,olasz tengerpart mellet el menni, sajnos álltalában menni kell de ha van rá alkalmam megállok és felfedezem a helyeket,új embereket ismerek meg stb.. kicsit el tértem szóval az elején még stresszeltem és gyorsan is hajtottam ezért csek is jár de mostmár nem érdekel szépen betartok mindent és nem stresszelem magamat ha kések egy helyről akkor szépen bocsánatot kérek azon a nyelven ha magánszemélyekhez megyek ha pedig céghez ott teljesen mindegy mert már be zártak, ott másnap kérek bocsánatot 😀

2020. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van az a "lesz@rom" tabletta s no problem.

Ha a főnök idióta s nem érti meg, hogy a ragasztó 5 perc alatt köt meg, akkor legyen, ahogyan akarja, de övé a felelősség például.


Írj példát talán, mert millió változata van munkahelyi stressznek...ügyfélszolgálati is akár...lazán, megértően állni hozzá.

2020. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mára már megtanultam hogy hogyan engedjem el a rossz dolgokat, egyik fülében be a másikon ki. Hoppá... és sikerül.

Egyenlőre a pénz tart itt ahol most vagyok. ::)) semmi más.

2020. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!