Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári Négy műszakban dolgozók!...

Gyári Négy műszakban dolgozók! Mit melóztok, hogy bírjátok, és van mellette (magán/)életetek?

Figyelt kérdés
Esetleg fizetés mondanátok?

2020. júl. 18. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Sógornőm férje dolgozik 3 műszakban egy alkatrész összeszerelő gyárban 4 éve. Semmi élete nincs, jön náluk a gyerek, úgy menekülne onnan, ahogy tud. Családdal teljesen összeegyeztethetetlen, egy biorobot vagy ott kb. A fizu is szar ehhez képest, 200 körül keres, túlórákkal talán ennél valamivel több. Totális kizsákmányolás, én ennek a tízszereséért sem csinálnám.
2020. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%

4 műszak??? Vagyis nincs meg a napi 8 órás munkaviszony???

Mert 3, 8 órás műszak ad ki egy teljes napot, azaz 24 órát.

2020. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2


Egyik napon 8óra meló, másik 12, aztán 8, 10-12, esetleg 16...valami katymasz s összevissza jársz dolgozni minden napon, egy halálsor kb.

Ez megfizethetetlen s szervezet-egészség gyilkoló bár 3 műszak se emberi.

A 2 még elviselhető.

2020. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Előbb 3, aztán 4 műszakban dolgoztam gépészként. Amíg nem lett gyerekem, addig többé - kevésbé elviselhető volt a számomra, de utána már nagyon nem. Inkább váltottam, azóta normálisan élek.

Nálunk a 4 műszak 6 nap munka 2 nap pihenőt takart, fizetés 250-300 nettó + cafeteria.

2020. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is 250 a bruttó de a 4 műszakban dolgozó kapnak+50% pótlékot így jön az ki hogy nekem a bruttó a nettó viszont nincsenek hétvégéim.
2020. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeptembertől én is 3 műszakban leszek egy új gyárban, előtte 2-ben voltam egy másiknál de ott is azt éreztem már hogy ha délutános vagyok akkor egyszerűen semmire sincs idő délelőtt. Ilyet hogy elintézni valamit vagy átmenni valahova teljesen lehetetlen volt...3 műszak még rosszabb lesz -.-
2020. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!