Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri ilyen esetben ezt...

Megéri ilyen esetben ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva gyűlölöm az munkahelyem, nem rég dolgozom itt, 3 és fél hónapja. De rettentően kikészít. Hányingerrel kelek,fáj a fejem szinte mindig, faj a nyakam, a testem minden porcikaja. Állandóan feszült vagyok, alig eszem. Esténként sírok miatta és általában műszak kezdés előtt is ezzel kezdem. Teljesen bele vagyok betegedve, gyűlölök miatta mindent és mindenkit, depressziós vagyok, nem csinálom élvezettel. De ott hagyni sem merem, mert félek, hogy nem találok masikat, főleg a mostani helyzetben, ez is hosszas keresés után jött, pályakezdőként kezdtem. A családom nem érti meg, csak azt tudják mondani, hogy dolgozni kell, de milyen áron. Tudom, hogy az élet nem fenékig tejfel, iskola mellett is dolgoztam, sokszor hétvégém sem volt, de mégsem éreztem ezt. Erre rá tesz egy lapáttal, hogy semmi szociális életem, egy isten háta mögötti faluba kellett hazakoltoznom, a barátaim mind 1-2 megyével arrébb vannak. Úgy érzem itt fogok megpusztulni, és amit mind szerettem volna az élettől, az nem fog nekem kijárni.

2020. júl. 20. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Az írásodbol úgy tűnik, hogy fiatal vagy, először is, szedd össze magad, fel a fejjel. Gondold át, hogy mi az ami valóban érdekel, és látsz fantáziát benne, ha megtalaltad képezd át magad, és próbálj új munkahelyet találni. Sok tanfolyam, képzés végezhető munka mellett. Biztos jobban éreznéd magadat a hétköznapokban, ha éreznéd, hogy fejlődik az életed. Akár egyetemet is végezhetsz levelezőn. Ha szereted a munkádat, csak épp a helyet utálod, akkor fejleszd magad, és szintén próbálj új munkahelyet találni. Akár egy új városban, kezdetben albérletben lakhatsz, vagy társbérletben hozzád hasonlókkal. Sajnos a lehetőségeket magadnak kell megkeresni, egy isten háta mögötti faluban ebből kevés van általában, egy nagyobb városban értelemszerűen több. És fogadd el, hogy az életben az értékes, kellemes dolgok nem "járnak" nekünk, ezekért meg kell dolgoznunk, küzdenünk, magunknak kell elérni őket. A szabadidődet töltsd értelmes dolgokkal, amik előre visznek, ne sajnáltasd és gyötörd magad. Kitartás!
2020. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!