Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nézik le sokan a futárok...

Miért nézik le sokan a futárokat amikor egész jól keresnek?

Figyelt kérdés
Egy közeli barátunk belekezdett egy tanfolyamba, ezért ott hagyta a teljes idős állását és heti 3 nap vállalt futárkodást. Igaz, saját kocsival viszont a tulaj fizeti a benzit, és simán megkeres borravalóval együtt 20-25 ezer közt naponta. Így havi nagyon maximum 15 nappal keres nagyjából 300 ezret és igazából csak vezet. Azt mondja a legrosszabb napja 13 ezer volt, a legjobb 27. Miért nézik le őket, miközben ez nagyon jó fizetés?
2020. júl. 25. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem néz le senkit, főleg nem munka miatt.. nem is értem, hogy gondolhat valaki ilyet. Értelmes ember a munkát sosem nézi le.Bárki bármit is dolgozzon.
2020. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le. Csinálom a jogsit, ha jól megy majd a vezetés én is szívesen lennék futár.
2020. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ki nézi le őket? Mert én sem!
2020. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem a fizetesa miatt nezunk le valakit vagy nezunk fel ra...
2020. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A gazdag, meg szegény se nézi le, mert tőlük (is) függ a megrendelt cucc. Legalábbis tőlük veszik át.
2020. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nézem, viszont szüleim lenézték. Én szerettem volna mentőgépkocsivezető lenni, de szüleim azt mondták szó se lehet róla. Az nem szakma, nem kell hozzá semmi, csak egy B jogsi, az meg a hülyének is megvan. Ergó ők ezért nézik le, mert a B jogsi nem egy nagy teljesítmény.
2020. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lehet az ismertségi körünkkel van a baj, de itt sokan megszólják, ha valaki nem egyetem mellett csinálja. Ennek a srácnak is sokan mondták, hogy "nehogy már futárnak álljon".
2020. júl. 25. 20:16
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
mert ez olyan jó fizetés? mondhatni az életét kockáztatja vezetés közben havi 300ért. Szerintem nem jó deal.
2020. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé lenézzük őket, igen. Volt már hogy a borravalót ledobtam földre. Nagyon jót mulattunk.
2020. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem azért nem kell lenézni a futárokat, mert nem keresnek jól, hanem azért, mert fontos és hasznos munkát végeznek.
2020. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!