Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes már most beadnom a...

Érdemes már most beadnom a jelentkezésem több helyre?

Figyelt kérdés
Következő félév lesz az utolsó az egyetemen (gépészmérnök), és teljesítenem kell a 6 hetes gyakorlatot valahol. Viszont mivel Pesten tanulok és az ország másik felén lakok így csak szeptembertől lenne "aktuális", akkortól tudnék kezdeni. A kérdésem erre irányul, hogy érdemes-e már most beadnom a jelentkezésem különböző helyekre (megjelölve, hogy csak szeptembertől jó), vagy majd akkor ha már fent leszek koliba?

2020. júl. 29. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Persze, már most elkezdheted küldözgetni, lassan őrölnek a cégek malmai, lehet mire interjúra hívnak be, már aktuális lesz neked is.
2020. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem más így is késésben vagy a cégek nem úgy működnek, hogy ma beadod holnap behívnak. Abban 99%-ig biztos lehetsz, hogy ha most beadod akkor eleve nem is kezdhetnél hamarabb mint szept 1.


Július és augusztus elég uborkaszezon, a rengeteg szabadságolás miatt sokkal lassabb a felvételi folyamat.

2020. júl. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Hàt en fösuli alatt is palyaztam mindenhova mellekallasokra, olyan sikertelen volt hogy fösuli mellett lenyomtam egy OKJ-t is inkabb, hogy ha kikerülök diplomaval es mig nem jön semmi össze addig is tudjak dolgozni.aztan meg külföld is lett belöle.


Hihettlen de egy ker boltvez tanfolyammal hamarabb felvesznek eladonak mint penzügy diplomaval egy normal helyre, és még ennél is hamarabb felvesznek külföldre vendeglatozni.


Azaz diplomaval is palyaztam munkahelyekre, elado/üzl vez is voltam azalatt de vàltottam es hostessnek is palyaztam (àruismertetö boltokban), közben külföldre is szétdobtam az öneletrajzokat, egy héten belül mar hivtak is hogy menjek probanapozni màr rég kint dolgoztam mire hivtak a hosstesses munkàra.

Es mindezek utan kb fél év mulva hivtak csak be a diplomaval pü. területre külföldröl. De maradtam inkabb a biztos kinti àllàsomban.

2020. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%

Egyszerüsitve:

Szetdobott öneletrajzokra reagalas -kereskedelmi munkakörre (OKJ-vel), penzügyi területre (diplomaval), külföldre (siman csak nyelvtudassal)-


Egy heten belül volt külföldi àllàsom

2 honapon belül lett üzl vez àllàsom

Félév kellett egy diplomas àllàshoz

2020. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Magyaran diplomaval önmagàban fél rvig csöveztem volna
2020. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En legalabb irtam vmi eselylatolgatast ami tàmpontot adhat.

Mig mas csak pontozni tud mast nem.

2020. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, nyári időszak van, lassan őrölnek a malmok. Elkezded küldözgetni, egy hét mire válaszok érkezhetnek, egy hét az interjúra és máris augusztus második fele van. Nyugodtan add be. Az interjún úgyis kérdés, hogy mikor tudsz kezdeni. Általában nem másnapot várnak el amúgy sem.
2020. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem fussál neki még egyszer, mert baromira nem logikus, amit írsz:

"Következő félév lesz az utolsó az egyetemen (gépészmérnök),"

Tehát akkor az utolsó féléved most 2020. szeptembertől lesz, és mondjuk januárban államvizsga?

Utána ha 6 hét gyakorlatot le kell töltened valahol, akkor miért csak jövő szeptembertől aktuális a munkahely?

Számomra itt van egy logikai bukfenc (amit írtál, az nem arra utal, hogy a MOST szeptemberről van szó, hogy munkába állnál.)

2020. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6 hetes gyakorlat bármikor teljesíthető, tanév közben is.
2020. júl. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!