Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg léteznek olyan munkahe...

Tényleg léteznek olyan munkahelyek ahol évek alatt sincs béremelés?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mondja hogy az ő munkahelyén a bérekhez az utóbbi 4 évben nem nyúltak, ugyanannyit kapnak most is mint 4 éve, és azért azóta igencsak elszaladtak az árak.


Ez szerintem full kamu. Ilyen nincs. Nem létezhet. Nálunk min évente de néha gyakrabban van emelgetés, és így is egyre másra húznak el az emberek mert egyszerűen az új helyen kapásból többet kap mint itt emelve kapna.


És akkor higgyem el hogy van ahol 4 éve semmi sincs, és még áll a hely és vannak emberei is?


2020. júl. 29. 17:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lenne ilyen hely? Attól, hogy neked van egy beszűkült látóköröd e téren, attól még létezhet ilyen.
2020. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Micsoda???


SOK-SOK ilyen hely van!


Tudod a valódi élet, a munka világa, az nem a Gyakori kérdések, hogy mindenki 8 diplomás professzor, és havi 43 milliót keres, 19 évesen.


Nálunk pl. a fizu bő 50%-al magasabb, mint más hazai cégnél ezen a területen. De emelés az csak május 40-ben lesz. Megmondta a HR.

2020. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és vírus után meg pláne sok ilyen lesz...van.
2020. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"Tudod a valódi élet, a munka világa,"



Távközlési cégnél vagyok huszadrendű projectkoordinátor (amolyan back office feladatkör) 2 éve vagyok itt és 4x volt emelés a 2 év alatt anélkül hogy egy szóval is kértem volna. Beléptem 3 hónap próbaidő lejárt, emelés. ott voltam 1 éve, jan 1-el emelés. Automatikusan.


És még így is olyan a hely mint egy pályaudvar emberek jönnek mennek keveslik a bért átmennek máshova helyből többért mint amit itt emelve kapna.

Itt ha valaki lehúz 1 évet fixen számolhat az emeléssel. De sokaknak ez is kevés ki se várja az 1 évet elmegy előbb máshova többért.


És akkor higgyem el hogy valaki 4 éve ül a helyén nulla emeléssel?

nem hiszem el.

2020. júl. 29. 17:43
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne hidd el. Attól, hogy valamit nem hiszel el, az attól még létezhet. Erről ennyit. 😏
2020. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

4.-re.


Te troll, vagy olvasási és szövegértési nehézséges vagy?


1.: Sok helyen, mint nálunk, már eleve átlag feletti bérrel vesznek fel. Nem emelnek, de nem is kell.

2.: SOK-SOK ember nem ugrálhat, mert nem olyan agyoniskolázott, mint te.

2020. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
#6 akkor épp itt lenne az ideje, hogy elkezdejenek tanulni.
2020. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az, ahol nincs emelés, olyan helyekre jellemző ahol folyamatosan cserélődnek a dolgozók.
2020. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Tanár, például.
2020. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

9.-nek.


A tanár is inkább tanulna valamit! A 7. válaszoló szerint kéne.

2020. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!