Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy menjek ki külföldre...

Hogy menjek ki külföldre kamionozni,ha van barátnőm ?

Figyelt kérdés

20 as éveim elején járok barátnőm még tanul,viszont én szeretnék nemzetközibe kamionozni,hogy csinàljam,hogy ne legyen vége a több éves kapcsolatomnak?


Milyen munkahetek vannak?



2020. aug. 2. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki kamionozásra adja a fejét az felejtse el a tartós párkapcsolatot mert állandóan úton leszel hetekig éjjel is meg nappal is
2020. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyám annó a Hungarocamionnál dolgozott, a legtöbb sofőr ismerősének volt felesége, strapabíró nők lehettek...
2020. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem másabb ez, mint bármilyen más munkánál, ahol a pár egyik tagja messze dolgozik a másiktól. Távkapcsolat. Van, akinek megy, van akinek nem. Nektek kell tudni. (de amúgy szerintem ki is lehet próbálni és ha nem megy, még mindig felmondhatsz)
2020. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

#2: Ők feleségek voltak, az is más. De egy barátnő...


Sose leszel ott, amikor szüksége lenne rád, más meg igen. Nem lesz jó.

2020. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nincs. Vagy sehogy. Ha a párom tetszik nem tetszik alapon közölné, hogy kamionozik, én közölném, hogy szingli. Ilyen döntéseket közösen hozok azzal, aki fontos. És ha úgy nem járható út, akkor megoldjuk máshogy.
2020. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért...
2020. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6os jól írja ,valamit valamiért...

Én külföldön dolgozom , ne hidd hogy ölbe tett kézzel fog a párod rád várni heteket....

Az a nő aki valóban képes hűséges maradni , mára már szinte kihalt.

De ha nem hiszed majd megtapasztalod. Mindenki a saját kárán tanul.

(Ui: kavartam kamionos feleséggel...)

2020. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!