Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tudok elég jó lenni ?

Miért nem tudok elég jó lenni ?

Figyelt kérdés
18 éve dolgozok a szakmában , de mikor jön egy új s fiatal srác , mindig szembesülnöm kell vele , hogy bizony ő többet tud és szakmailag jobb , mint én , vagy ha nem is mindjárt , de akár egy év alatt megmássza a szakmai ranglétrát és ez idő alatt ő feljebb is jut rajta , mint én amit 18 év alatt elértem ! Holott én is képeztem magamat , figyeltem , akartam . Már ara gondoltam , hogy szakmát kellene váltanom , mert ha egy 20 - évvel fiatalabb s kezdő sráctól kell tanulnom , akkor nekem nincsen helyem tovább a szakmában ! Mi a véleményetek erről , van valami ötletetek ?

#Doda
2020. aug. 2. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Arra, hogy álmodsz:D Csak szeretnéd, hogy ez legyen, de nagyon messze vagy még ettől:)
2020. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Valamelyiktől kezdj el tanulni, és akkor kiderül többet tud-e nálad.
2020. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Milyen szakmáról van szó?
2020. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gépészet , gép javítással és beállításokkal foglalkozunk .
2020. aug. 2. 21:33
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom , valahogyan ezek a fiatal srácok , alig hozzánk kerülnek , már is ki szúrnak maguknak engem , majd elkezdenek magyarázni , oktatni , mondogatják ha valamit nem tudok , kérdezzem meg őket és állandóan kritizálnak , ki nevetnek ! Felháborító , de általában szakmai dolgokban nem mondanak butaságot . Az is lehet , hogy kezdek talán feledékennyé válni ? - nem tudom ...
2020. aug. 2. 21:41
 6/15 anonim ***** válasza:

Az a te szegénységi bizonyítványod, hogy 18 év szakmai tapasztalatot egy év alatt behoznak rajtad...

Folyamatos tanulás, önképzés stb stb?

2020. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Min ez megtörtént és történik is , mert nálunk fontos a folyamatos szakmai fejlődés , mivel a technika is roham léptekben fejlődik . Lehet , hogy nem vagyok elég tehetséges ? Nincsen érzékem a szakmához ? Rossz szakmát választottam ? Vagy a többiek túl okosak hozzám képest ? Könnyebb lenne , ha azt mondanák a vezetőim , hogy csomagoljak össze és menjek , mint , hogy magamtól kelljen távozni ennyi év után .
2020. aug. 2. 22:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Fontos a fejlődés, de te nem fejlődsz. Ez miért a főnök és a fejlődni hajlandók hibája?
2020. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem állítottam , hogy mások hibája , csak kíváncsi vagyok , hogy mások az én helyemben mit csinálnának , vagy , hogyan döntenének ?
2020. aug. 2. 22:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Én lejjebb vennék az arcomból és nyitnék a fiatalok felé, ha már ennyire bizonytalan lennék a tudásomban.
2020. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!