Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tudok elég jó lenni ?

Miért nem tudok elég jó lenni ?

Figyelt kérdés
18 éve dolgozok a szakmában , de mikor jön egy új s fiatal srác , mindig szembesülnöm kell vele , hogy bizony ő többet tud és szakmailag jobb , mint én , vagy ha nem is mindjárt , de akár egy év alatt megmássza a szakmai ranglétrát és ez idő alatt ő feljebb is jut rajta , mint én amit 18 év alatt elértem ! Holott én is képeztem magamat , figyeltem , akartam . Már ara gondoltam , hogy szakmát kellene váltanom , mert ha egy 20 - évvel fiatalabb s kezdő sráctól kell tanulnom , akkor nekem nincsen helyem tovább a szakmában ! Mi a véleményetek erről , van valami ötletetek ?

#Doda
2020. aug. 2. 20:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én nem szégyellek nyitni feléjük és segítséget , vagy jó tanácsot kérni , ha ők jobban tudnak valamit , mint én ! De nem leszek a kapca rongyuk ! Velem ne beszéljen megalázóan egy takony , mert egyszer pofán vágom valamelyiket , annak ellenére , hogy békés ember vagyok ! De ha másképp nem megy , akkor alkalmazom az : okos enged , szamár szenved - népi mondást !
2020. aug. 2. 23:32
 12/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ez valami újabb jelenség lehet. Én irodában dolgozom, de ott is felfigyeltem rá, hogy ha jön egy fiatal vagy pályakezdő kolléga, iszonyú nagy arccal lát neki mindenhez. Semmibe se nézik az idősebb kollégákat.
2020. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kezdd el nyugodtan pofánvagdosni őket, valószínűleg csak azért dolgozol még ott, mert nem mer senki kirúgni. Ahogy írtam, azon kellene elgondolkozni mennyire nulla a szakmai teljesítményed, ha egy éves tapasztalattal semmibe vernek
2020. aug. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Álmodozás az élet megrontója szoktam volt mondani:)
2020. aug. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Lehet , hogy feladom ! Elvégre ha 18 - év alatt nem lett belőlem kiváló szakember , akkor nem is tudom , mire várok még ?! Lehet , hogy tényleg szakmát kell váltanom . Ettől függetlenül nem szép a mai fiatalok többségétől , ahogyan velünk , idősebbekkel viselkednek !!!
2020. aug. 3. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!