Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit ér meg neked egy...

Mennyit ér meg neked egy munkahely?

Figyelt kérdés
Úgy értem pénzben, szolgáltatások, körülmény, bánásmód, stb. Akár a jelenlegi ágy a jövőbeli munkahelyedről is szó lehet.

2020. aug. 2. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Hogy kerül ehhez a témához az ágy?:D
2020. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem esik le, hogy mit szeretnél kérdezni.
2020. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkahely?
2020. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Pénzben már nem mennék 200 alá.

Körülmények terén jó lenne, ha lenne kávé, adnának gépet és nem lenne tiszta retek az iroda (vagy engedélyeznék a home officeot és akkor egy szavam sincs).

Bánásmód: tiszteljék a határaimat. Kizárt, hogy egy óránál tovább bennmaradjak BÁRMI rajtam kívüleső dolog miatt a munkaidőmön túl. Az is kizárt, hogy szabadságon vagy hétvégén felveszem a telefont bárkinek a munkahelyemről. Ha kötelező a csapatépítő szarság, akkor elvből nem megyek oda semmilyen körülmények között. Mindent összevetve: a munkaidőmben teljesítem a feladatom, azon kívül pedig megszűnök létezni számukra és ezt szeretném, tiszteletben tartanák. Ahogy azt is, hogy nem megy a cigánykodás, ha szabadnapot kérek. Ha szabadnapot kérek, akkor kijelentő módban teszem. Nem kérdezem, hogy mehetek-e, hanem kijelentem, hogy aznap nem leszek. És ha a fejük tetejére állnak, akkor sem leszek, mert indokolt. Csak azt teljesítem, amit a munkaköri leírásom tartalmaz. Ha nekem az a feladatom, hogy a gép előtt számolásokat végezzek, akkor nem fogok felmászni az álmennyezet fölé megnézni, hogy jól vannak-e a vezetékek és nem fogok egész nap kocsival furikázni embereket és eszközöket akkor sem, ha csak nekem van jogosítványom. Minden mással azt hiszem, meg tudunk egyezni.

2020. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Osszessegeben nem sokat, mert jo, piackepes szakmam van.


Orulok, hogyha egy munkahelyen jo a kozosseg, meg ha megvagyok fizetve normalisan, de ha ezek kozul valamelyik nem teljesul, akkor kepes vagyok gyorsan valtani. Nem a munka oromeert dolgozok es mindig igyekszek a szamomra legjobb lehetoseg megtalalsara.


Elozo munkahelyemen pl. Jo volt a kozosseg, de a vezetoseggel voltak komolyabb problemak es a fizu sem volt olyan jo. Mostaninal jo a kozosseg es a mostani munkatapasztalatomnak megfelelo realis fizetest kapok. Viszont ha egy ev mulva nem kapnek emelest, akkor hiaba a jo csapat, valtanek gondolkodas nelkul, mert magat a munkahelyeket nem ertekelem nagyra.

2020. aug. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Legalább 2000€ Ausztria,13-14 havi fizu,reggel 5-15-ig napi 10 óra meló,1 óra pihi,c kat(sofőr), minden nap otthon, rendes főnök és kollégák,ennél többre nincs szükségem.
2020. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A jelenlegi:

pénzben: nekem elég;

szolgáltatások: olyan, mint a defektes kerék: folyamatosan ereszt;

körülmény: rendben;

bánásmód: van tőle rosszabb is.

A lehetséges új? pénzben: sokkal több lenne; szolgáltatások: rajtam múlna a dolog, de úgy érzem, hogy jobb lenne;

körülmény: kérdéses; bánásmód: attól függ, kikkel lennék együtt.

2020. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy mennyit ér meg?

A jelenlegi helyem a jelenlegi béremet megéri.

Mindent egybevetve csak olyan bérért váltanék ami már a reális lehetőségek felső határát jelenti. Szóval kevéssé foglalkoztat. Néha egy-egy rossz nap után persze, de kb. ennyi

2020. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!