Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olvasni kevésbé szeretek,...

Olvasni kevésbé szeretek, mint filmezni. Van így más is?

Figyelt kérdés
Olvastam már ki könyveket, nem csak a kötelezőeket, de a filmek jobban bejönnek. Akárhányszor elkezdek egy könyvet mostanság, nem fejezem be. Pedig a téma is érdekel, meg minden, de nem olvasom egyszerűen el. Egyszerűen egy fél analfabéta vagyok. (Jobban szeretek írni, mint olvasni.) de a filmeket, sorozatokat úgy fogyasztom, mint ha nem lenne holnap. Egyszerűen nem tudom miért, nekem már abszurdum ez az egész.

2020. aug. 3. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Mert az agyadnak nagyobb feladat a betűket szavakká, a szavakat mondatokká, a mondatokat értelemmé formálni, mint csak befogadni a képet meg a hangot passzív módon.
2020. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
A könyvek közt mélyebb a tartalom, mint a filmek sekélyesében, te meg nen tudsz úszni.
2020. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Akinek igazi irodalom van a kezeben, az sokkal jobban latja es ateli a konyvet, mint barmilyen filmet. Lehet, hogy te sosem ismered meg ezt az erzest. Lehet, hogy majd kesobb.
2020. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tartom unintelligens dolognak azt, ha valakit a film világa jobban beszippant, mint az olvasás. Más művészeti ágról van szó, kb. olyan ez, hogy mit szeretsz jobban, a szobrászatot vagy a festészetet? Mindenkinek meglesz az egyéni preferenciaja, nem mondhatjuk, hogy a pl. festészetet kedvelők értelmesebbek a szobrászatot kedvelőknél.
2020. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam rendszeresen vannak periódusok, hogy hónapokig se film, se regény.


Egész egyszerűen kevés a szabadidőm.

Abban elmegyek futni, tornázom otthon, főzök, olvasok fórumokat, cikkeket arról, ami perpill épp érdekel, találkozom pár barátnőmmel és ezekkel el is telik az időm.

2020. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

@1 Egy film messze nem feltétlenül passzív befogadást igényel, van élet a szuperhőös szutykokon túl.


Amúgy meg teljesen mindegy, én sokat olvasok meg filmezem is, nem alantasabb egyik, mint a másik.

2020. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!