Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodistakènt heti 6 nap munka...

Irodistakènt heti 6 nap munka bevállalható 4 gyerek mellett? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha van bébiszitter és házvezetőnő, igen.
2020. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Csak akkor ha Home office-ban csinálod.Egyéb esetben nem. Még babysitterrel és házvezetőnővel sem.Mert a gyerekeknek rád is szüksége van.
2020. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi hány óra? 2? 4? 6? 8? Nem mindegy.
2020. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En gyerekkoromban idegroncs lettem volna. Oke, nem volt testverem.
2020. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Persze otthonról és napi 4-6 óra max,de szerintem az 5 nap is sok, 4 gyerek az rengeteg nem nagyon hiszem hogy 8 óra után még van erő velük sokat foglalkozni.

A gyereknek az kell hogy sokat foglalkozzanak ha nem teszik ezt meg akkor el kanászodnak aztán nem lesz annyira jó érzés később ha felnőttek leszek, de ez csak az én szerény véleményem.

2020. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hány évesek a gyerekek.
2020. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes, hogy csak a 6. válaszolóban merül fel, hogy egyáltalán hány éves gyerekekről lehet szó, pedig szinte csak ettől függ. Ha mondjuk 1, 2, 4 meg 5 évesek, akkor semmiképpen sem javasolnám, bár ha van segítség (nagyszülők, bébicsősz, stb.), akkor végül is megoldható, de szerintem 99%, hogy több lenne a kára, mint a haszna, ha viszont mondjuk 25, 26, 29 meg 33 évesek, akkor nyugodtan. :)

Az is igaz, hogy ha nagyobbak már, akkor attól is függ, hogy mennyire lettek ránevelve, hogy kivegyék a részüket a házimunkából. Mert ha mondjuk 14, 15, 16 és 17 évesek, akkor is jól jön nekik nyilván, ha van, aki mindig rendet csinál utánuk, bevásárol nekik, elkészíti a szendvicsüket tízóraira, összedob valamit vacsorára, stb., de azért ezeket (meg még egy csomó minden mást is) simán meg tudnak már csinálni ők maguk is, ha belenőttek, hogy az anyjuknak nem az a dolga, hogy folyton mindent alájuk toljon, és ebben az esetben nem olyan nagy baj, ha anyuka munkát vállal (bár szerintem ha nem muszáj, inkább ne tegye ebben a felállásban se).


Egyébként miért mindjárt heti 6 nap? Miért nem csak 5? Én a hétvégéimet akkor se adnám oda, ha egyáltalán nem lennének gyerekek, egy ekkora család esetén viszont (akármekkorák a gyerekek!), főleg nem.

2020. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
kötelezővé tenném :)
2020. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!