Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pofátlanság vagy természetes...

Pofátlanság vagy természetes hogy bérsáv ismerete nélkül el se megyek interjúra?

Figyelt kérdés

Hívnak interjúra én meg kérek egy pozifüggő bérsávot. Nem konkrét bért kérek csak a munkakörhöz tartozó sávot.

Van ahol minden további nélkül megmondják.

Másutt háááttt telefonban ilyet nem!!!! Itt meg is szoktam köszönni és leteszem.


Miért akkorra titok egy bérsáv hogy telefonban nem lehet megmondani??


Úgyis kiderül ki kell hogy derüljön majd az interjún-akkor miért nem lehet elmondani? És akkor megkíméljük egymás idejét mert eleve el se megyek olyan helyre ahol a sáv teteje btto 300.


2020. aug. 8. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Mert ha megmondanák, senki sem menne el.
2020. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

és az jobb hogy nem mondják el, elmegyek majd meghallom és állok is fel? Az jobb?


Az nekik se lehet jó, mert az én időm elcsesztem az oké na de az övékét is!

Míg ha megmondanák előre eleve el se mennék ami nekik is csak jó mert megmarad az idejük.

2020. aug. 8. 14:37
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem pofátlanság, csak sokaknak nem fér bele hogy válogassanak, tehát ha az interjún amúgyis kiderül, most igazából nem tartasz hátrébb.
2020. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"csak sokaknak nem fér bele hogy válogassanak,"


Hát akkor meg pont ezért is simán megmondhatnák! Kiszolgáltatott zokni jakabnak mindegy csak állás legyen mindegy a bér is csak legyen cigire meg sörre más úgyse kell neki-hát akkor meg pláne nem értem mit kell titkolni!

2020. aug. 8. 14:41
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Az addig rendben, de kiszolgáltatott zokni jakab addig eltartja a családját amig te munkanélkülin a gyk-n vergődsz.
2020. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Zokni Jakab vagyok. Örülnék ha előre tudnám a bérsávot.

Remélem soha nem leszel a beosztottam!!!!

2020. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Remélem soha nem leszel a beosztottam!!!!"


egészen biztos lehetsz benne hogy nem.

Hacsak zokni jakabként nem vagy a hazai geoinformatikai cégek közt vezető poziban.

2020. aug. 8. 14:59
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Na kedves, máris buktad!!!
2020. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"amig te munkanélkülin"


Azt te honnan veszed hogy meló nélkül vagyok? Kádárproliként azt hiszed csak az keres állást akinek nincs állása? Hát mellé. Van állásom.

És képzeld ott fogom hagyni. Nem kirúgnak én megyek el. Magamtól.

2020. aug. 8. 15:05
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
Ahogy tetszik kedves kérdező.
2020. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!