Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az nyelvvizsga nélküli diplomá...

Az nyelvvizsga nélküli diplomások hogy jönnek majd ki a munkahelyeiken a nyelvvizsgával rendelkezo munkatarsaikkal?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 08:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk senkit nem érdekel ez a vonal.
2020. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért, te ezzel kezdesz egy embernél?

-Szia! Jenő vagyok, és van nyelvvizsgám. És te?

-Szia, én Gergő vagyok, és nekem nincs.

- Fúj! Akkor én vagyok a felsőbbrendűbb, te meg a csicskám! Na pá!

Komolyan diplomás emberek ilyeneken problémáznak??? Nőjünk már fel, ez nem az óvoda... Kit érdekel van-e vagy nincs? Vagy, hogy melyik egyetemre járt? Vagy egyáltalán járt-e egyetemre? Mondok neked valamit. Volt egy osztálytársam gimnáziumban, négy éven keresztül bukdácsol, sokszor megbukott, év végén épphogy átrugdosták, mindig én írtam neki mentőházit, hogy meglegyen a kegyelem kettes, stb. Minden tanár azt mondta, hogy csöves lesz belőle, tett a jövőjére. Sőt, utolsó éven ki is bukott, azóta sincs meg még a 12 osztálya sem, nem hogy az érettségije. Azóta egy gyárban oktató, igen. Oktatásokat tart sori dolgozóknak, amikor meg nem oktat, akkor meg irodista, ezekhez általában minimum érettségi kell, de a legjobb a diploma, főleg, ha valaki oktatni akar. Nyilván rokona intézte be, de akkor is jó helye van.

Ezzel szemben nagybátyjám gépészmérnökként végzett az ország egyik legjobb egyetemén, és nem abban dolgozik, hanem elvégzett egy tanfolyamot és home officban dolgozik, mint informatikus, ehhez a tanfolyamhoz elég lett volna egy érettségi, és mérnökként egy napot nem akar dolgozni.

Most a végén a kérdésem: Szerinted melyiktől és ki kérdezte meg azt, hogy ,,Te hol diplomáztál? Van nyelvvizsgád" vagy hasonlók? Senki, maximum a főnök. Senkit nem érdekelnek ezek a dolgok, mert ez már nem a gimi, ahol villoghatsz a jogsiddal, nyelvvizsgáddal, meg a ki tudja middel.

2020. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!