Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pénztárosként másnak is...

Pénztárosként másnak is szokott hiány lenni a kasszában?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja dolgozok egy boltban pénztárosként és volt hogy 10ezer ft hiányom volt. Akkor nagyon megijedtem ki kellett fizetnem persze de nagyon depis lettem miatta azóta meg ingadozó hol nincs hiány hol pár száz ft és nem tudom mit rontok el vagy hol mert nagyon odafigyelek és ez nagyon zavar... Az érdekelné hogy más is így van ezzel? És hogy teszi túl magát rajta?

2020. aug. 11. 08:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja és ha géppel számolok azért szoktam figyelni hogy kb mennyit kell visszaadnom nem a vakvilágba csinálom és ha időm engedi és nincs bent vásárló át szoktam számolni nagyjából a kasszát hogy tisztába legyek vele hogy hogy állok
2020. aug. 11. 20:24
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintme a nyitó kassza lesz akkor gond lehet alapból Nemjol veszed át és nem is veled van gond.

A gép nem szokta elszámolni ha nem ütöd el.

2020. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

Természetesen nem arra dolgozik az ember, hogy hiányokat fizetgessen. Ha ez rendszeres, akkor hagyd ott ezt a munkát. Nem biztos, hogy azért van hiány, mert te vagy buta, hanem csak valaki nem tud hirtelen számolni(én sem tudok), vagy stresszben van, mert nézi a kamera, a vevő, munkahelyen van, stb.

De simán lehet, hogy eleve nyitásnál van hiány, vagy ha másnak is hagyod, hogy a kasszába nyúljon, akkor az sumákol. Mindkét eset olyan, hogy lelépős.

Ha alkalmanként van 100-200 forint hiány, az még belefér, de több ezer, az már elég húzós.

2020. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!


En 2 hete dolgozom penztaroskent, ezelőtt sosem álltam pénztár előtt… En is folyamat pár száz forintos hiányokat csinálok vagy épp többletet ,ami engem is nagyon zavar, hisz en is odafigyelek.. Na jó bevallom, az en egyetlen hibám az, hogy kapkodos vagyok, sajnos mindent szeretek gyorsan és azonnal csinalni… Be kell vallanom felek pénzzel bánni, de bennem van a remény, hogy egyszer sikerülni fog, és akkor en leszek a világ legboldogabb embere.. Egyet tudok, sosem szabad feladni!

2023. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szia! Én is az vagyok sőt az a baj ha bestresszelek kikapcsol az agyam és teljesen elvesztem a fonalat ... Megfogadtam az egyik hozzászóló tanácsát és megtanultam fejből visszaadni hát ég és föld a különbség mintha a gépre hagyatkoznál. Akkora magabiztosságot ad hogy amióta így csinálom nincs hiányom javaslom neked is.Ja és a legfontosabb mindig számold le a vevőnek akkor le is tudod ellenőrizni magad sok sikert.
2023. aug. 22. 08:31
 16/16 anonim ***** válasza:
Koszonom! :)
2023. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!