Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire nehéz a kamionos szakma?

Mennyire nehéz a kamionos szakma?

Figyelt kérdés

Mennyire fárasztó? Megfizetik e ?

23 éves vagyok egyedülálló és egy gyárban dolgozom nettó 200 ezerért.

Van megtakarított pénzem,szerintetek elkezdjem a C E jogsit ? Van értelme ? Attól tartok ebből a fizetésből sose fogok tudni venni egy lakást magamnak,hiàba élek még a szüleimmel kb. 80 ezret tudok elrakni egy hónapba.


A kamionozásról azt hallottam,hogy nemzetközibe megfizetik? Reális lehet ez az állítás?



2020. aug. 11. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Fiatal egyedülállóként én belevágnék.
2020. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

a fiam tolja nemzetköziben. jól megfizetik, de pontos összeget nem tudok


hétfő reggel kocsira ül, pénteken kiszáll belőle. vagy szombaton. van, hogy már vasárnap este 10.kor indul. a kamionban alszik, út mellett tusol.

eddig nem panaszkodott, de látom rajta péntekenként, hogy hullafáradt. egy életen keresztül ezt nem lehet csinálni..

30 éves és kb. akkor kezdte, amennyi most te vagy

2020. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
szóval biztatlak - előző vagyok -, de legyen a tarsolyodban még valami majd 5-10-15 év utánra
2020. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 És összegyűjtött már egy lakásra valót ?
2020. aug. 11. 18:05
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

ha nem Budapesten szeretne venni - és nem vett volna a keresetéből (annak a feléből) egy böszme BMW-t -, akkor igen, lenne már lakása

(de egyelőre jól elvan hétvégente a mamahotelben..)

2020. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Hát igazából van 2 középfokú nyelvvizsgám (angol,nèmet).

Szakmám,érettségim.

2020. aug. 11. 18:56
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

szerintem próbáld ki, nagy kaland amúgy, és egyszer találtam a garázsban egy papírt, néztem, hogy kidobhatom-e, abban a fiamat bízták meg egy úttal, és csak pislogtam, hogy 800 Euro volt a díjazása

(egy hétre) kb. így kereshet máskor is


ő is beszél angolul és németül, de a nyelvvizsgához lusta volt.. azért valahogy elboldogul


ja, és a cég kifizeti, ha "véletlenül" gyorsan hajtott :-D

2020. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
és még azt is tapasztaltam, hogy noha az út során magad kell boldogulnod, a kamionos-nép nagyon összetartó. ha úgy alakul, kisegítenek a bajból
2020. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Minden vágyam volt, hogy az legyek, faterom is támogatta volna, de nem jött össze, mert még ehhez is csicska vagyok.

Én belevágnék a helyedben, sőt bármit megtennék, hogy én is belevàghassak, kifizetnék bármennyi pénzt, feladnék bármit, csak sofőr lehessek...

2020. aug. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is imádtam volna csinálni, de eü okokból kifolyólag csak úrvezető lehetek...


Szerintem próbáld ki

2020. aug. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!