Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mennyire elmebeteg...

Szerintetek mennyire elmebeteg a főnököm?

Figyelt kérdés

Boltban dolgozom, és folyamatosan üvölt és agresszív a főnököm. Ma derült ki, hogy az egyik kollegamra többször kezet emelt és ha ne tér ki az ütés elől, akkor arcon vágja a főnököm. Kérdeztük miért nem szólt már az első alkalommal, amikor kezet emelt rá a főnök. Azt mondta a lány, hogy felt, hogy még egy utest kap, ha árulkodik. Azaz ma derült ki, hogy a lány már 1 hónapja viseli el azt, hogy kezet emelnek rá. A kamerafelvetel is megvan arról, amikor kezet emelnek rá.


Hihetetlen, hogy miket enged meg magának egy boltvezeto..


Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan lehallgatja az összes kamerát és mindent visszanez azért, hogy kiszurje, hogy kit kell kirugni, ki az aki normális, milyen pketykakrol beszélünk stb.. Már a saját személyes jogainkat sérti. Az intim beszelgeteseinket visszahallgatja. A kamerán látszott, hogy miután a kollégámmal végeztünk, utána a bolt előtti buszmegállóban beszélgettünk. Másnap eloallt a főnök, hogy kéri a külső kamerák hanganyagat, hogy tudja, miről beszélgettünk. Egyszerűen nem normális. Mi a franc közé van bárkinek is ahhoz, hogy muszakom után bolton kívül miről beszélgetek..


Nem hiszem el komolyan.



2020. aug. 13. 02:39
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Miért tűritek?
2020. aug. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem drogozik? Mentalisan zavart, az 100%.
2020. aug. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyenek egyáltalán hogy kerülhetnek/maradhatnak vezető pozícióban?!

Sokat nem tehettek, vagy eltűritek neki továbbra is, vagy kiléptek, vagy esetleg ha neki is vannak főnökei, akkor jelentitek náluk a dolgot. Ha nincsenek felettesei, akkor marad az első két opció. Hát vagy még azt lehetne, hogy fellázadtok ellene, bár valószínűleg neki fog feljebb állni akkor is.

2020. aug. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En se hiszem el ezt a kerdest. A stilusa es felepitese ahogy meg van irva, tipikus kamu kerdesre utal.
2020. aug. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, sajnos vannak ilyen helyek, ahol ilyen elmebeteg kiskirályok garázdálkodnak főnökként. Én tuti szólnék neki, hogy fejezze be, legfeljebb kirúgna utána. Bár szerintem alapból nem is maradnék ilyen helyen, bármennyire is kéne az a munka nekem.
2020. aug. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!