Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek a szobatársamtól, mert...

Félek a szobatársamtól, mert veréssel fenyeget. Ez egy elmebeteg? Házon belüli váltás megoldható?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted, hogy veréssel fenyeget? Miért? Szólj a főnöknek.
2019. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Minden a kommunikáción múlik. Ha megérzi rajtad, hogy gyenge vagy, parázol, rád fog szállni. Ha kiállsz magadért, visszaszólsz, békén fog hagyni
2019. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk hogy megoldható e?? Fôleg ennyibôl. A fönökkel beszélj. Ha nem segit akkor inkàbb vàlts munkàt.
2019. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kinézeten múlik minden, ha gyenge fizikumú hiàba szól vissza nem fog megijedni tôle, szóval nem lesz vàltozàs vagy még rosszabb lesz. Szóval nagyon fontos a jó fizikum még manapsàg is. Kàr hogy nem volt senki aki belém verte volna kamaszként hogy mennyire fontos a jó fizikum. Én se vagyok erôs fizikumú, igaz sose késô elkezdeni edzeni.
2019. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kimondottan csúnyát nem mondtam, sőt egyáltalán nem, csak mindenkire panaszkodott, ezért azt mondtam, hogy akkor váltson munkahelyet. Erre nagyon berágott... Igen, jó fizikum is kellene lenni. Valami elromlott benne.
2019. szept. 16. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!