Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnám a munkahelyen a...

Hogy tudnám a munkahelyen a nőkkel való kommunikációt minimálisra csökkenteni úgy, hogy még ne legyen feltűnő?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam elég ha dolgozom es a gépre nézek csak
2020. aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Elmész egy férfi börtönbe őrnek.
2020. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el olyan helyre dolgozni, ahol kevés a nő, és akkor nem lesz feltűnő, ha egy-két munkatársaddal nem beszélgetsz. Viszont ha a többség nő, akkor nehéz lesz őket feltűnés nélkül ignorálni.
2020. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Ha netán irodáról irodára jársz, hogy mesélj a nőknek (akik dolgozni akarnak), akkor ezt hagyd abba. Egyszerűen ne nyiss be hozzájuk.

Ha veled egy irodában ülnek, akkor ne zavard őket munkájuk közben, hanem végezd a magad munkáját, amit a főnököd adott.

Ha sok a szabad időd a munkahelyeden, kérj munkát a főnöktől, de ha ezt nem akarod, akkor a kolléganőktől, kollégáktól.

2020. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

4 nem mindenki irodában dolgozik.

Kérdező én nő vagyok, és áhítozom olyan munkahelyre ahol nincsenek nők. Gyűlölöm a női kollégákat gondolom nem kell részleteznem miért, hiszen nem véletlen tetted fel a kérdést. Az a baj, hogyha nem beszélgetsz valamilyen szinten velük, akkor munkával kapcsolatban se jön neked a fontos info mert ilyenek sajnos. Legyél kedves, de éreztesd, hogy nem kérsz a munkán kívül belőlük.

2020. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös, erre milyen példákat tudnál mondani?


Egyébként férfi vagyok, 30 éves és főleg a huszonéves nőket nem bírom elviselni. Affektálás, dicsekvés, májerkedés megy....

2020. aug. 13. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok: úgy, hogy őszinte vagyok velük. Másképp nem ment. Pl. Mari meséli hogy a férje milyen szemét.

"Mari légyszives velem máskor csak a munkáról beszélgess, mert különben semmi bajom veled, de a magánügyek nem szoktak érdekelni, köszi.

Mari épp ki akarja nekem beszélni Katit, hogy milyen s.ar munkaerő.

"Beszéljétek meg ketten, ebbe én nem folynék bele. Menj oda hozzá és neki mondd :)"

2020. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!