Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos a kérésem?

Jogos a kérésem?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen a HR-es küldött emberkéknek üzit, csak nekem nem, hogy ki akar ingyen elmenni az állatkertbe?Szupi az ötlet.Arra gondoltam, mivel szorgos vagyok, nem kértem még tőlük semmit, ezért ennyi járhat nekem/nekünk. Jól teszem, hogy szólok neki majd az ügy érdekében? Lányaimat is vinnèm. (38/N)
2020. aug. 13. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Eszedbe ne jusson. Ez csapda. Ha belelépsz az neked lesz rossz. Pont erre vár a HR-eske.
2020. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jogos, de én nem szívességként kérném hogy hadd menjek el én is, hanem csak lazán érdeklődően rákérdeznék hogy ezt mi alapján osztották, mik voltak a feltételei annak hogy ki kapott ilyen üzit és ki nem.
2020. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
#1 miért csapda?
2020. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
3 Ismerned kéne az alantas nőket, és egyből leveszed a játék lényegét. Férfiként te úgy sem értenéd. Magát a tipusát az ilyen HR-esnek kéne ismerned, hogy azonnal tudd, hogy ez a lépés mire szolgál.
2020. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
3 vagyok, nő és nem értem még mindig
2020. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Szólj nyugodtan, de ne a szokásos "Nekem jár" stílussal, hanem megkérdezve, hogy miért lettél kihagyva? Biztos ad rá választ, de ne előfeltevések garmadával indulj neki.
2020. aug. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

És a gyerekeid belépőjét is a cég fizesse? :D


Amúgy én nem kérnék a helyedben, szívességként fogják majd fel, inkább fizesd ki magadnak azt a 3-4ezres belépőt..

2020. aug. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, vagy nem véletlenül kapta ezt a plusz juttatást egy bizonyos réteg a cégen belül?
2020. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!