Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyièrt érné meg neked 8...

Mennyièrt érné meg neked 8 ora helyett napi 10 oràzni? Ha mennyivel lenne több a fizetés.a különbözet érdekelne.

Figyelt kérdés

Nem merek munkahelyet valtani mert rugalmasban vagyok en nyitok zarok akkor amikor akarok raadasul muszaj is a szabadidö mert tanulas es nagy maganproblemak is vannak.


Es ahogy eddig szetneztem csak igy kereshetnék többet ha több oraban dolgoznék màshol. Azaz àtmennék droidba.nem lenne életem sem ill az àtmenne kàoszba es tanulni sem ejszaka akarnék stb.


Amiket nyernék a vàltàssal olyan sacc 50 ezer Ft plusz. Nekem ez karcsu nagyon. Ebböl sem lenne hàzam nyomorognék eletem vegeig alberletben.

Most meg a jelenlegi munkahelyen nyomorgok de ez mellett legalabb remenyeim vagy eselyeim vannak kitörni is azaz intezni vmi màst.



#munkaidö az eletböl elvéve
2020. aug. 14. 07:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Mèg ha belöni is probàlnam.mondjuk duplazni.

300 nettoert megéri magam eladni droiddà?

Ez is olyan pengetàncnak nez ki.

De ha 100 at tudnék havonta felretenni akkor evente lenne 1 milliom. Par ev es önerö.

Es max 100 ezerig tudnék havonta hitelt törleszteni.

Ugy hogy nincs dinom dànom mellette.


Ez elmondhato hogyy élet lenne màr?ezert droiddà vàlni?


Kitüzzem a netto 300 at célnak szabadidö nullazassal?

2020. aug. 14. 08:23
 12/22 anonim ***** válasza:

Nekem semennyiért nem érné meg, mert van egy 3,5 éves kislányom.

Nincs az a pénz emiatt.

2020. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Dolgoztam 12 órában is recepción. Nincs az a pénz, amennyiért lecserélném a mostani, kényelmes 8 órás állásomat akár 10 órásra is. Szívtam eleget már!
2020. aug. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

12 de ha alberletben lennel es nincs nyaralas sem?

Azaz en egy eletszinvonalat probàlnék belöni. Nekem lépni kellene, csak nem rajzolodik ki a cél tisztan hogy hova.

2020. aug. 14. 08:48
 15/22 A kérdező kommentje:
*legalabb normalis eletszinvonalat
2020. aug. 14. 08:49
 16/22 A kérdező kommentje:

Ahogy fentebb levezettem aszerint mèg a 300 sem elég ahhoz hogy droid legyen vki.

Abboö sem lesz jövöje.

2020. aug. 14. 08:51
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem merek kimozdulni a kenyelmes meleg ..bol magyaràn
2020. aug. 14. 08:51
 18/22 A kérdező kommentje:

Elmennék magasabb oraszamba többert es ezert àldozom oda az eletem hogy hàzam sem lesz aztan.


MOST tartok ott hogy tenni kell.MOST kellene tenni.mert igy csak elmennek az évek.

2020. aug. 14. 08:53
 19/22 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Kérdező, én 12 órában sem kerestem többet, mint most 8 órában. Tehát nem érné meg 10 órában elmenni. Annyival nem kapnék többet, vagy inkább semennyivel sem.
2020. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem sem tudnának eleget fizetni ahhoz, hogy az életem felét munkával töltsem. A 8 is sok, szerencsére meg is fizetnek és jók a körülmények, de ha tehetném, 6 órában dolgoznék inkább...


Ha 10 órában dolgoznék, egy 100-assal kellene többet fizetnijük, hogy reális legyen órabér alapján. De nekem meg nem kell ennyivel több pénz, ha időm sincs elkölteni jóformán.

2020. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!