Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyièrt érné meg neked 8...

Mennyièrt érné meg neked 8 ora helyett napi 10 oràzni? Ha mennyivel lenne több a fizetés.a különbözet érdekelne.

Figyelt kérdés

Nem merek munkahelyet valtani mert rugalmasban vagyok en nyitok zarok akkor amikor akarok raadasul muszaj is a szabadidö mert tanulas es nagy maganproblemak is vannak.


Es ahogy eddig szetneztem csak igy kereshetnék többet ha több oraban dolgoznék màshol. Azaz àtmennék droidba.nem lenne életem sem ill az àtmenne kàoszba es tanulni sem ejszaka akarnék stb.


Amiket nyernék a vàltàssal olyan sacc 50 ezer Ft plusz. Nekem ez karcsu nagyon. Ebböl sem lenne hàzam nyomorognék eletem vegeig alberletben.

Most meg a jelenlegi munkahelyen nyomorgok de ez mellett legalabb remenyeim vagy eselyeim vannak kitörni is azaz intezni vmi màst.



#munkaidö az eletböl elvéve
2020. aug. 14. 07:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Azért az elég hülye gondolat, hogy a fix munkarendtől válnál droiddá és nem lenne életed...


Egyébként +50%-ért vállalnék plusz 2 órát. De én vezető vagyok és 8 órában dolgozom. Technikailag sem lenne szerintem megoldható, hogy heti 5x10 órát legyek bent folyamatosan.

2020. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
hát nálam úgy van hogy ha 8 óra felett vagyok az túlóra ami 1.8-as szorzóval van hétköznap ha tévégén vagyok akkor 2x tehát nekem hétköznap 1 óra túlóra az 3482 ft az az 6964 ft 2 órára ha minden nap így lennék 4 hétre számolva az nekem 139 280 ft de nem minden nap maradok bent viszont ha hétvégén megyek be akkor az nekem óránként 3869 ft így néha szoktam hétvégézni nekem akkor egy 8 órás műszak 31 000 kb
2020. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!