Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen állásokra szoktatok...

Milyen állásokra szoktatok jelentkezni, ha munkát kerestek?

Figyelt kérdés
Eladó, operátor, gyorséttermi dolgozói munkákra is?
2020. aug. 16. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Attól fugg milyen végzettsége van az illetőek

Mindenki a számára kedvező vagy elfogadható munka ajánlatra jelentkezik

2020. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon hasznos válasz volt .... kösz:)
2020. aug. 16. 13:46
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát nincs mit

Szerintem a kérdés eléggé semmitmondó

Mert nyilván mondjuk egy diplomás mérnok nem fog eladói munkát keresni ahogy egy eladói munkás nem fog irodai asszisztensi állást keresni egy szakmunkás végzettséggel

2020. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért ne kereshetne? Én egy elég jó szakmával rendelkezek, de semmi állás nincs benne ( pedig a városomban van a legnagyobb lehetőség ebben a szakmában) már hónapok óta.. épp ezért jutott eszembe, hogy más ilyenkor mit tesz. Vár-e amíg lesz a végzettségével megpályázható állás vagy inkább már bárhova jelentkezik. Nem tudom ezen mi olyan elképzelhetetlen, de nyilván te még nem voltál ebben a helyzetben azért nem érted a kérdést.
2020. aug. 16. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Pedig az első válasz teljesen jó volt. Én például csak és kizárólag orvosi diplomát igénylő állásokra jelentkezem. Normális végzettséggel szóba sem jön ilyen mint operátor.
2020. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Normális végzettségem van mégsem találni nyitott pozíciókat 40 km-es körzeten belül. Tudom, hogy sokan mások is vannak ilyen helyzetben a kérdésem nekik szólt. Nyilván egy orvosi diplomával kb. kapkodnak az emberért, nem tapasztalják meg a helyzetet, hogy alig van munkalehetőség. Egyébként leírtam, hogy normális végzettségem van, miért kell kihangsúlyozni, hogy így szóba sem jöhet érettségivel végezhető munka. Szerintem sokan kényszerülnek ilyen helyzetbe, vagy csak te nem tájékozodsz eléggé..
2020. aug. 16. 17:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg megírnád, hogy mi a végzettséged akár itt, akár privátban?
2020. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Én a helyedben csak akkor jelentkeznék olyan munkára, ami nem a szakmádban van, ha tudod magadról, hogy attól még szeretni fogod azt is. Ezt csak azért mondom, mert olvastam egy hasonló kérdést amiben a kérdező kiemelte hogy semmi kedve nincs egyéb állásokhoz és nem érezné jól magát, de úgy érzi dolgoznia kell már.

Szóval ha te másban is jól éreznéd magad, akkor nyugodtan:) közben is kereshetsz munkát a szakmádból, aztán ha találsz valami jót akkor felmondasz a jelenlegin és jelentkezel arra. De ha azt érzed te is, hogy nem lenne kedved más szakmában dolgozni, akkor ha megteheted inkább várj még szerintem.

2020. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
És igen, a felsoroltak közül bármelyikre, de te érzed, hogy mi az, amit még szívesen dolgoznál szakmádon kívül.
2020. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!