Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol érdemes állásokra jelentke...

Hol érdemes állásokra jelentkezni?

Figyelt kérdés
A Profession.hu-n már számos állásra jelentkeztem, azonban alig jeleztek vissza, akkor is visszautasító válasz érkezett. Hol érdemes állásokat keresni és állásokra pályázni, ahol nagy eséllyel vissza is írnak és az nagy valószínűséggel pozitív viszajelzés lenne?

2019. szept. 23. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Mert most szerinted azért utasítanak vissza, mert profession.hu-n keresztül jelentkezel?
2019. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A képességeidnek megfelelő állásokra pályázz, akár a profession.hu-n is.
2019. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jófogáson rengeteg állás van.
2019. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor pályakezdőként az első nem gyakornoki állásomat kerestem, nekem sem voltak jó tapasztalataim a Profession-el. Nem mert azon keresztül jelentkeztem, hanem mert ott kevés a tényleg pályakezdő állás. A második és harmadik munkahelyemet már ott találtam, de az elsőnél egy szakmai fórumon jelentkeztem egy hirdetésre.
2019. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!