Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért fogom ki a rosszabbnál...

Miért fogom ki a rosszabbnál rosszabb melóhelyeket?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy folyamatosan fel kell mondanom próbaidő alatt mert nem bírom már ezt a sok marha embert! Már elnézést kérek. Ad 1. rossz, undorító munkakörülmények, bunkó kollégák

Ad 2. Ködösítés a foglalkoztatásomról, hiányzó munkaszerződés, ígérgetések

Ad 3. Éppen elég pénz, nincs bérlet támogatás


Ezenkívül, hívogatások hétvégén: ( Csak azért, hogy szóljak hétfőn hányra gyere de amúgy mizuka? Mi jót csinálsz?)


Ha elmegyek az utcában akkor már pletykálnak, hogy hova megyek. Majd hallom mikor megyek be dolgozni, hogy rólam beszélnek vajon mit csinálhatok szabadidőmben. Pont mint a dedóban. Plusz bejelölgetik a páromat közösségi oldalakon.


Volna több is de szerintem ennyi is elég. Cukrász, szakács végzettségem van.


Most csak pár munkahelyemről írtam ilyen- olyan dolgokat. Összesen 5 volt már.


20/L



2020. aug. 17. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem azért, mert a többségé ilyen minőségű. Én nekem is 6 munkahelyem volt már és 20 éves vagyok.


Mostani hely tűrhető, mert csak 3-4 órát kell lennem a többiekkel, aztán egyedül vagyok. Én nekem az emberek a legnagyobb problémák. Mindig hangosan panaszkodnak, kibeszélnek, nem tanítottak be jól az elején és ez miatt sok hibát csináltam, amiért ötször lecsesznek ugyanúgy és még azután se magyarázzák el igazán a feladatot. Egyébként nagyjából élhető a fizetés.


Azon dolgozom sokat, hogy otthonról dolgozhassak, magányos munkával.

2020. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Vonzas tv
2020. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A munka világa sajnos ilyen, én 10 évig dolgoztam folyamatosan emberek között, jó pár helyen, borzasztó volt.


Most egy kis cégnél vagyok, pár kollegával, de még itt is van saját kis irodám és csak a nap egy részében találkozom velük, hát ég és föld a különbség...

2020. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudjátok, arra gondoltam, hogy erőt veszel magamon. Valami mocsok- szutyok helyen lehúzok egy fél évet. Félre rakom a pénzem, minden segítséget igénybe veszek a családomtól. Elmegyek egy képzésre. Csak olyanra amihez nem kell vagy 10 kolléga mellett dolgozni :)
2020. aug. 17. 08:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Veszek*
2020. aug. 17. 08:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország "jól teljesít"!


Ja, a munkahelyi körülmények, akár egy disznóólban.

A mentalitás szintén.

Nem te fogod ki, hanem ilyenek a munkahelyek 90%-ban.

Ami meg jó hely, azt nem hirdetik, mert ott a dolgozók megmaradnak. Nem rugdossák ki őket és ők sem menekülnek el.

Én is olyat keresek, ahol egyedül dolgozhatok vagy elszeparálva, távolabb a barmoktól. De legszívesebben otthonról dolgoznék. Mondjuk, én eléggé sunyi és antiszoc vagyok (direkt), szóval szívesen locsogok én a hülyéknek, az időjárásról, de a magánéletemről nem fognak tudni, ha fejreállnak sem.

2020. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amikor az antiszoc panaszkodik amikor sunyi is hogy milyen a többi ember.hát grat. 6 os nak válasz
2020. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez három különbözö munkahely volt?mert a harmadiknál most az hogy nincs bérlet pénz de elég a pénz azzal mi a baj?és még rám mondták hogy válogatós mert uncsi volt a munka és felmondtam meg ködösités ment ki a főnök meg ilyenek.nem lett elmondva normálisan mit kell csinálni aztán kérdeztem a kollegát akiről kiderült hogy ő nem mondta el jól hogy mit mondja annak aki neki kiadta a munkát.meg hogy őt ugyis lebasszák.nem tudom hogy ez nekem szólt e mint hibáztatás vagy mi.közbe nekem se lett elmondva hogy mit kell csinálni meg a másiknál még a srác se tudta csak az egyiknél.
2020. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vagy lehet tudta csak nem érdekelte de ott nem derült ki egyértelmüen.ott lebaszták hogy olyat mondott amit nem is kellett volna csinálni.
2020. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!