Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek, ha a kollégátok...

Mit tennétek, ha a kollégátok állandóan pakolászna a helyeteken?

Figyelt kérdés
Nem az első alkalom, hogy arra megyek be, hogy át van rendezve az asztalom. Munka végén én rendben ott hagyom, és mire megyek be, munkáim össze vissza vannak pakolva, van hogy más asztalon találtam meg. Gyanítom hogy ki az, már szóltam is neki, megkértem hogy ne nyúlkáljon az asztalomhoz, mert félbehagyott munkák is vannak ott, amiket nem kéne össze vissza pakolni. Ugyanúgy folytatta, szerintem direkt hogy idegesítsen. A héten pont nincs főnök, de nem is akarom hogy azt higgye minden aprósággal hozzá rohanok, mert én nem tudom megoldani. De én annál többet hogy megkértem, nem tudok tenni. Ti mit csinálnátok? Szólnátok a főnöknek?
2020. aug. 17. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Leragasztanám a cuccaimat :DDD


Viccet félretéve, szerintem kitennék egy cetlit neki vagy ha van lehetőségem, beraknék mindent a fiókba és lekulcsolnám.

2020. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 TR75 ***** válasza:
100%

Maximum három figyelmeztetés, hogy hagyja abba (elmagyarázva, hogy miért), és a legutolsónál megemlíteni, hogy a következő lépés a felettes bevonása.

Esetleg (ha nem 100%-osan biztos, hogy ki volt) kamera.

2020. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Felforgatnám és is az asztalát. A saját cuccaim meg nem hagynám kint többet, elpakolnám. De a kollegina számíthatna rá, hogy ezentúl kellemetlen meglepetések érik majd, így nem lesz kedve mást bosszantani, vagy ideje.
2020. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mèrges lennèk. :)
2020. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet elzárni fiókba?

Vagy esetleg később mennék haza és korábban jönnék, mint a kolléga.

Természetesen, amint visszaér a főnök, szólnék neki.

2020. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Zárd el a sajátodat, és forgasd fel az övét.
2020. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom elzárni őket fiókba, ezek nem olyan munkák. Hiába megyek én korábban, ez általában akkor történik mikor szabadnapos vagy szabin vagyok.
2020. aug. 17. 10:10
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy bizonyitékom nincs, csak gyanítom hogy ő az. Ha most átforgatom az asztalát és mégsem ő volt, az ciki...
2020. aug. 17. 10:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a takarítók csinálják ezt, mert az asztalt is kell takarítaniuk. Szóval lehet, hogy rossz helyen kopogtatsz...
2020. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs bizonyíték? Hagyd bekapcsolva a webkamerát a gépeden és kikapcsolva a monitort, majd távoli eléréssel vagy valami rögzítő programmal vizsgáld meg a helyzetet.
2020. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!