Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudnál mondani állásinterj...

Mit tudnál mondani állásinterjún, ha megkérnének, hogy ''Mesélj kicsit magadról...''?

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek tanulni/megismerni dolgokat.
2020. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Mesélnék magamról.
2020. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Empatikus ember vagyok, szeretek segíteni, illetve jól tudok alkalmazkodni az emberekhez. Eddigi munkahelyeimen szerettek, mert kitartó vagyok. Ha valami nem sikerül elsőre, legközelebb már jobban megy. Szeretek dolgozni, de ez csak akkor megy, ha meg van a motiváció, pörgés és lendület. Egy kicsit maximalista vagyok, így eléggé bosszant, ha valami nem sikerül. Emiatt mindig kihozom a végére a legjobban. Van bennem egy kis kettősség, szeretem a rendet és a tisztaságot, ennek ellenére egy mindig rendetlen íróasztal vesz körbe. A főnökeim tudták, akár hány íróasztalt vettek, sosem volt elég. *mosolygós fej*
2020. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem reg voltam en is, pont ugyanezzel a kerdessel nyitottak, de fel voltam ra keszulve. Kezded azzal, hogy hol dolgoztal legutoljara, vagy ha most vegeztel az egyetemen, fosulin akkor azzal, majd elmondod, hogy milyen tipusu ember vagy (szemelyisegedet es munkadat tekintve), es vegul hogy mik a terveid a jovore nezve. Szerintem ennyi eleg. Ha valamire kivancsi, ugy is kerdezni fog.
2020. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Hobbijaim a kábítószerezés és az illegális fegyver viselés.
2020. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mesélek én,de az igazságot nem mondom el.
2020. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Én nem okoskodok le írok netes oldal címet és olvasd el nagyon hasznos szakértők készítették:

Mesélne magáról? – Így válaszolj erre a kérdésre! | Cvonline.hu

blog.cvonline.hu › Állásinterjú

2015. aug. 17. - Az állásinterjúk kezdetén gyakran teszik fel ezt az egyszerű és ... hogy mennyi és hogy milyen információt adsz ki magadról, és azt is tudnod ...

Hiányzó: felelet. ‎kicsit


"Meséljen magáról!" – Hogyan? | Cvonline.hu

blog.cvonline.hu › Állásinterjú

2018. ápr. 16. - A “meséljen magáról” kérdés valóban számtalan válaszra ad lehetőséget – főleg, hogy ... Mivel egy állásinterjún vagy, és a célod az, hogy megkapd a vágyott munkát, így nem is kérdés, hogy nem szabad kihagyni azt, miért lennél Te a legjobb jelölt erre a posztra – azaz, hogy ... Hogyan mesélj magadról?

Hiányzó: felelet. ‎| Tartalmaznia kell a következőket: felelet.


Íme az állásinterjúk jégtörő kérdése - Profession.hu

www.profession.hu › ime-az-allasinterjuk-jegtoro-kerdese

2012. máj. 15. - Az állásinterjú egyik legkötetlenebb és legnehezebb része, amikor saját ... A „mesélj magadról” egy bevezető, úgynevezett „jégtörő” kérdés, az erre adott ... A The Ladders karrier-tanácsadó portál szerint, ha önmagunkról kell beszélnünk, van pár jó felütés, amely garantáltan felrázza a lankadó hangulatot:.

Hiányzó: felelet. ‎| Tartalmaznia kell a következőket: felelet.

2020. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!