Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai rabszolgák nektek hogy...

Irodai rabszolgák nektek hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés
Sokszor 10-12 órákat vagyok benn, azt érzem hogy semmi másról nem szól az életem, mint a monitor előtti végtelen ücsörgésről, a kv és cigiszünetekről. Olyan végtelen maszlagnak tűnik nekem az egész élet idebenn.

2020. aug. 18. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem váltasz akkor? Biztos értesz valami máshoz is, tegyél egy kis kitérőt. Ez így nem élet...
2020. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érteni értek, ott sem lenne pl fizu több, és visszajönni, ha nem jön be nem lehet.
2020. aug. 18. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem ez álom meló lenne, de sajnos nem jön össze. Lehet menni fizikai munkára is, de én mindennél jobban vágyok irodába. Imádnám. Teljesen magam alatt vagyok, hogy nem jön össze. Irigyellek.
2020. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as mit dolgoznál, mihez értesz?
2020. aug. 18. 15:42
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem konkrétan gyerekkori álmom volt irodában dolgozni jó munkakörülmények között, fix munkaidőben. Azóta is imádom. Mondjuk én 8 órában vagyok és rendesen megfizetik a tudásom (legalábbis számomra kielégítő bért kapok).
2020. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
4: Fél évig voltam irodában, egy Kft. volt ami 3D nyomtatókkal foglalkozott. Vírus miatt megszűnt. Egyébként minden érdekelne. Adminisztráció, asszisztenskedés, ügyfelekkel való kapcsolattartás. Nekem nagyon bejött. Nem egyszerű, toltam napi 11 órát de élveztem.
2020. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Tudom, hogy lehetne rosszabb is nekem is, így elfogadom, hogy ez van.
2020. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát tényleg tud ingerszegény is lenni, de semmi pénzért nem végeznék fizikai munkát, úgyhogy boldog vagyok, hogy ez megadatott.
2020. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!