Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún gáz megkérdezni,...

Állásinterjún gáz megkérdezni, hogy mennyire befogadó a csapat az új emberekkel?

Figyelt kérdés
Ha nem lennének azok akkor is bekamuznák, hogy befogadóak?
2020. aug. 19. 19:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Amúgy csak szerintem rossz az, hogy már egy szimpla kérdésbe is mindenfélét beleképzelnek? Tudom, hogy az a dolguk, hogy minnél jobban szűrjék azokat, akik esetleg nem felelnének meg, de néha már túlzásokba esnek. Ráadásul ilyenkor én is erőltetetté válok és érzem, hogy ők is azok. Mondjuk eddig csak egy ilyen komoly állásinterjúm volt, felvettek, de az a sznob mentalitás látszódott mindvégig, mint az állásinterjún. A többi inkább egy kötetlen beszélgetés volt, ahol tényleg normális kérdések hangzottak el, ahelyett, hogy “Ön milyen állatnak képzelném el magam?”
2020. aug. 20. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!