Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi stresszel amit a...

Munkahelyi stresszel amit a munkatársak okoznak mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Külföldön vagyok. Van 8 szír, 6 román, 4 olasz, 2 lengyel meg 1 német munkatársam. 3 éve vagyunk együtt, szinte mindenkivel voltak kisebb-nagyobb balhéim, holott nagyon ritkán vagyok én a vétkes meg alapjába véve is csendes típus vagy. A munkámat jól elvégzem, sőt szeretek arra koncentrálni de persze ha valaki normálisan viszonyul hozzám ahhoz én is de alapvetően nem a nagydumás vagyok aki az utolsó takarítót is leakarja nyűgözni.

Ugye az van ha van gondod egy románnal akkor utána az összessel van hisz az emberek leginkább összetartanak a saját nemzetével. Sokszor érzem azt, hogy mindenki ellenem van hisz én egyedül vagyok és nem tudom megvédeni úgy magam.

Ez kicsit olyan mint az amerikai börtön, ott is megvannak a csoportok meg megvédik egymást, a románok részéről érzem a rasszizmust irányomban a többiek viszont csak azért közösítenek ki mert egyedül vagyok.


Szerintetek a relatíve jó pénz kereset megéri ezt a stresszt? szinte biztos ha máshova mennék ugyanez lenne. Szeretem ezt a munkát, már megszoktam. Szerencsére a főnök kb. az egyetlen akivel kijövök és biztos vagyok benne a sok sunyi szarkeverő folyamatosan megy panaszkodni akár van rajtam sapka akár nincs, de ő még sosem szólt semmit.



2020. aug. 20. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:

"Van 8 szír és 6 román kollégám..."


Együttérzésem jeléül meg szeretnélek ölelni!

2020. aug. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!