Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kikészítenek idegileg a...

Kikészítenek idegileg a munkatársaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kicsi egylégterű irodában dolgozok 6 másik nővel együtt és borzasztóan kikészítenek. Nem tudok rendesen koncentrálni az egyébként komoly szaktudást igénylő feladataimra, mert állandóan visítoznak meg nevetgélnek ha éppen nem ezt teszik akkor idegesen morognak meg csapkodnak valami miatt. Én meg sajnos eléggé csendes vagyok amiről nem tehetek, és nem szoktam hülyülni ezért sokszor kiközösítenek plusz megy a lenézés és a kibeszélés. Nem egy kellemes társaság.


Próbálok nyitni feléjük meg beszélgetni,de legtöbbször csendes vagyok,mert egyszerűen feszélyeznek. Már egy idegroncs vagyok és folyton örlődök nem tudom elengedni magam, szorongok. Aludni sem tudok, mert amikor lehunyom a szemem cikáznak a gondolataim.

Háziorvosom írt fel Xanaxot ami segített valamelyest, de én nem fogok gyógyszerfüggővé válni ilyen emberek miatt úgyhogy sikerült időben leállnom a szedésével.


Magát a munkát szeretem csinálni, a főnököm is aranyos de annyira leszívják az energiámat a többiek, hogy legszívesebben be sem mennék soha többé arra a helyre. Komolyan mondom szívesebben kapálnék, vagy takarítanék, vagy bármi csak ne legyek össze zárva ilyen emberekkel. Elgondolkoztam azon, hogy váltok csak félek, hogy a következő munkahelyen még rosszabb lenne a légkör.

Első munkahelyem és nincs viszonyítási alapom.


Ti mit tennétek?


Előre is köszönöm a válaszokat.


23/N



2020. ápr. 17. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd ott. Ez nem a te helyed.
2020. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
85%
Szólj a főnöködnek és lehet, hogy árak egy másik helységbe vagy szól a többi nőnek, hogy a munkára figyeljenek és ne a beszélgetésre.
2020. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Füldugó, belső hangra öszpontosítás.
2020. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A váltást javasolnám én is, de semmiképp sem ebben az időszakban, amikor az embernek két kézzel kell kapaszkodnia a munkahelyébe, mert közel sem biztos, hogy talál bármi mást :/
2020. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szólni a főnöknek, ő egy másik helyiségben van ugyan, de nyilván hallja a hangzavart. Ha neki nem esik le, hogy ez nem okés így akkor sajnálom. Nagyon lazán veszi a dolgokat, szóval sokra nem mennék vele ha szólnék. Meg amúgy a többiben is lehetne annyi, hogy ez egy munkahely és lehet, hogy nem kéne nyerítezni meg bömböltetni a rostás szabika zenéit.
2020. ápr. 17. 17:37
 6/16 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló volt, az állandó ordítva-röhögés stb miatt nem tudtam koncentrálni a munkára...

Én is füldugót, vagy valami zajvédő fülhallgatót tudnék javasolni (a zajvédő biztos kényelmesebb, üreges, fejedre teszed, vannak egész könnyűek is)

2020. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A főnöknek hiába is szólnál. De, ezt tudod. Könnyű azt mondani, hogy válts munkát. Nem egyszerű a jelenlegi helyzetben. Szerintem, míg ott dolgozol közben keresgélj, érdeklődj. Ha van esetleg ismerős az még jobb. Most már tudod, milyen helyen nem szeretnél dolgozni- ez is előny. Voltam ilyen helyzetben. Teljesen felemészti az embert. Neked olyan meló kéne, ahol mondjuk ketten vagytok egy irodában. N
2020. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A főnököd nem aranyos. Egy vihogó tyúkudvarban nem lehet normális szellemi munkát végezni, hidd el, ezt ő is tudja, csak megpróbálja, hátha mégis megteszed, és akkor neki nem kell költeni egy újabb irodára.
2020. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
hát a csendeseknek szinte mindenhol hasonló sorsuk lesz
2020. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagy rafkós a főnököd! Nem mer, vagy nem akar rendet tenni.
2020. ápr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!