Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti, hogy élitek meg a home...

Ti, hogy élitek meg a home office-t?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés, akik már egy ideje így dolgoznak.


Én az elején nagyon élveztem, örültem a szabadidőnek, amit az utazás kiesése alatt nyertem stb. Most fél évvel később heti 1-szer kell bejárnom és mindig várom, hogy újra mehessek. Hiányoznak az emberek. Ti hogy vagytok ezzel?


2020. aug. 20. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az eleje volt nagyon nehéz, gyerekek itthon, meetingen alig tudtam hozzászólni, mert hol az egyik hol a másik visit.

Aztán megszoktuk, mindenki toleránsabb lett kicsit.

Nálunk egy hét ilyen, egy hét olyan, és van igy összehasonlítási alapom. Jobb benn a zsilipelés, nincs olyan külső inger hogy "a fehér pólót indítom mosni, jó?" cserébe van irodazaj, ezer más inger, plusz utazás ami alatt nagyon sok inger ér. Itthon sok a megszakítás, nehéz betartani a munkaidő véget mert "csak ezt még befejezem", nehezebb a kollégákkal kapcsolatba lépni. Viszont itthon több dolog elkészül, bent kicsit kevesebb. Bejárós héten nagyon elfáradok, semmire sincs erőm, itthon meg fel vagyok töltve, jobban megy minden.

Szóval vegyes

2020. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk még most sincs szó róla hogy visszamennénk. Már nem bírom, hiányzik a társaság. A gyári dolgozók ott vannak, csak mi irodisták vagyunk itthon. Szeptembertől heti egyszer be fogok járni, ez így picit jobb lesz
2020. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktam, és jobban szeretem, mint bármi másikat. Nincs aknázás, nincs pletykálás, fúrás, úgy posztom be az időmet ahogy akarom.
2020. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk alapból volt home office annak, aki akart, én itthonról dolgoztam főleg. Még voltak páran, és ők is tartották, hogy csak hivatalos munkaidőben hívjuk egymást.


De amióta mindenki otthonról dolgozik, nem csak 8-tól 4-ig keresnek, hanem reggel 6-tól este 9-ig, nem viccelek. Már kétszer is kaptam szombaton este fél 10-kor messenger(!) üzenetet, hogy mit kell elintézni rögtön.

2020. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Korábban volt egy munkahelyem, ahol közel 3 évig itthonról dolgoztam, utána kb másfél évet irodában, mikor jött márciusban a HO. Aki akar, már kb két hónapja bejárhat nálunk heti 3 napot. Az elején szinte senki nem akart, azóta egyre többen, van, aki pont azt mondja, amit te is, hogy alig várja, mikor mehet újra. Hát én nem. Ha soha többet nem kéne bemenni, én azt se bánnám. Nem vagyok egy szociális ember, el-elbeszélgetek a kollégákkal, de egyáltalán nem hiányoznak.
2020. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádom! Sokkal jobban be tudom osztani az időm.
2020. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!