Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollégámnak keresztbe tettem,...

Kollégámnak keresztbe tettem, normális ahogy lereagálta?

Figyelt kérdés

Kollégám közel 50 éves, elvált. Hajtja a nőket. Annyit tudtam, hogy van neki egy fiatal 23 éves nője, de a nő menyasszony és a vőlegénye mellett félremegy. Kollégámmal megbeszéltük, hogy még pár emberrel elmegyünk inni valamerre, de utólag szólt hogy nem jön mert megy a csajhoz és addig hitegetett. Bosszuból, írtam a vőlegénynek. Utána letiltott a vőlegény, írt rám a menyasszony, kérdőre vont. Majd a munkatársam hívott fel, elmondott mindenféle agyalágyultnak, meg hogy ezentúl szeme elé se kerüljek, beszélni nem fog velem, tönkre teszem 3 ember életét.

Iszogatás után velem is lefeküdt volna, és rosszul esett a dolog.

Eleve pozitív oldala is volt ennek a történetnek, mert a vőlegény ha minden igaz rájött hogy kit nem kell elvenni, a munkatársam meg agyilag nem komplett hogyha ilyen nőkkel kezd..előbb utóbb úgy is kiderült volna nem?



2020. aug. 21. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Kicsinyes vagy.
2020. aug. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Mi jogod volt neked ehez?az egy dolog hogy a nő értékelhetetlen es mitcsinált..de neked ehez semmi közöd nem volt ..
2020. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Ha te minden tekintetben tévedhetetlen, minden tekintetben etikusan cselekvő, hibátlan egyén vagy, akkor, de csak kkor jól cselekedtél.

Kétlem, hogy megfelelsz a fenti követelményeknek, ezért egy kicsinyes, orrodat minden sz@rba beleütő, erkölcstelen muki vagy.

Illik- nem illik, kollegád helyében még a köszönésed sem fogadnám.

.

"Eleve pozitív oldala is volt ennek a történetnek," mert kiderült, szereted más kakijába ütni orrod!

2020. aug. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Bátor vagy, hogy azt is elárultad, hogy kicsoda vagy.

Az előttem válaszolókkal (1-3) ellentétben én azt mondom, hogy jól cselekedtél, megakadályoztad egy házaspár (esetleg már család) széthullását.

Viszont illik, vagy nem illik - én nem árultam volna el magam, hogy ki vagyok.

2020. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
4, mitől bátor? Csak viszket odalent, és bántja az egóját, hogy este nem neki vágta be a lompost a kedves kollega. Kicsinyes és gyerekes bosszú, semmi több.
2020. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is kicsinyes bosszú, hogy egy programnál ejtenek és utána bosszúból belepiszkálsz ilyen szinten 3 ember magánéletébe, amihez személy szerint nincs közöd. Ha ismerősöd lett volna a csaj vagy a vőlegénye azt mondom oké, de ez egyáltalán nem róluk szólt, hanem a saját sértettségedről és fájdalmat akartál okozni másnak mert úgy érzed bántott.


Viszont neked kell továbbra is együtt dolgoznod azzal az emberrel, szóval a saját túlbuzgóságod üt most vissza rád.


A kérdésre válaszolva - igen, végülis normálisan reagálta le, mert a legtöbben kiakadnának, ha egy munkatársuk belemókolna a magánéletükbe, ezért nem névvel csinálta volna ezt a 4-es. Javaslom, hogy a munkatársi kapcsolatokat hagyd meg kollégális szinten és kerüld a jövőben az ilyen helyzeteket.

2020. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem örülj. Felénk ez úgy néz ki, hogy ilyenért szétvernek és ha a rendőrségre mersz menni, akkor újra. De, tényleg. Ennél kisebb dologért is láttam már verekedéseket munkatársak között.
2020. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Mekkora egy picsa vagy. Nem dugnak meg erre belerondítasz mások magánéletébe...

Semmi közöd senki magánéletéhez a munkahelyeden. Pláne akkor, ha egy olyannal készülsz lefeküdni akiről tudod, hogy már valakivel összejár, tehát te is a sokadik kerék vagy a képletben

2020. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Mért mindig a nőknek van annyira rendben az életük, hogy ráérnek máséval foglalkozni?
2020. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Jujjci, mennyi önérzetes ember van itt. Haha. Mekkora paraszt hogy megmentette egy fiatal férfi elkövetkezendő 5-10 évét. :D Nana, karóba húzzuk, vagy máglyán égessük? A gyerekek is biztos örültek volna egy tányér dobálós válásnak, mert anyuci egy ri..nc.

De azért kérdező, pacsi. Nem tudom mi okod volt rá hogy ezt tetted, mert egy kocsmai este kihagyása nem indok rá. Ilyen szempontból te is gusztustalan vagy. Egy lotyó. Érthető hogy a kolléga többet nem áll veled szóba. Mégis, maga a tetted, ha nem emiatt lett volna, én tök okesnak mondtam volna, elég lett volna ha kamu facet hasznalsz hozza, és akkor minden sima.

2020. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!