Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy a kolléganőm...

Normális, hogy a kolléganőm még pisilni se megy ki?

Figyelt kérdés
Sok munkája volt, és egész nap nem szünetelt, még pisilni se ment ki. És mindig ezt csinálja, ha sok vagy sürgős a munka, azt mondja azért, mert mindig arra gondol, hogy ami alatt elmegy wc-re vagy kávézik, 2 ügyet megcsinált volt... Ezért csak akkor megy ki, ha már tényleg nem tudja tartani. Ma el se ment például wc-re. Nem is evett semmit egész nap. És persze, így sokat dolgozik, és ő a főnökök kedvence. Normális? Fiatal még, 24 éves, de hogy lehet ezt bírni??
2020. aug. 5. 17:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ő baja, nem a tiéd.
2020. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Hát hosszútávú stratégiának nem fog beválni.
2020. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális, de gyakorlatilag az ő baja mert nem árt vele senkinek. Mondjuk gondolhatna arra higy a szünetet úgyis levonják a munkaidőből tehát heti 2,5 órát ingyen dolgozik. Persze hogy szereti a főnök ha ilyen lelkiismeretes és jó munkaerő.
2020. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem árt vele senkinek? Dehogynem. Saját magának. Roppant egészségtelen, amit csinál, pláne ilyen melegben. Kétszer annyi folyadékot kellene inni, mint máskor. Szomorú, hogy még a közvetlen kollégái se figyelmeztetik erre, ha már a meló ennyire elvonja a figyelmét.
2020. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
4. 24 éves emberről beszélsz, nem egy gyerekről. Nem lehet utasítani, és gondolom ő is tisztában van azzal higy innia kellene.
2020. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem utasítani kell, hanem EMBERSÉGBŐL figyelmeztetni, és nem a főnök seggnyalásáról vizionálni.
2020. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

[link]

-----

Bizonyára rengeteg pénzt keres azzal a munkával,ha kockáztatja érte az egészségét...

2020. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem iszik semmit egész nap. Mondtuk, hogy ez nem jó ez így, de nem vagyok az anyja, nem parancsolhatok rá, hogy igyon. Régen volt egy idősebb kolléganő, akivel jóban volt, mellette ült, ő mindig szólt, hogy igyon, és akkor ivott.
2020. aug. 5. 18:08
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

8


Ez esetben hagyd had tanuljon a saját hibájából.Ha veseköve vagy egyéb baja lesz és kikezelik belőle,akkor azután majd inni fog eleget..

2020. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Velem ugyanez volt június végén, de nem direkt, csak sok volt a munka. Nem ettem semmit egész nap, mert nem volt itthon semmi, és arra gondoltam, hogy míg leszaladok a boltba, mennyit meg tudnék csinálni. Már bőgtem hajnali 4-kor, aludni sem tudtam, pedig rohadt fáradt voltam. Fú, de rossz volt.
2020. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!