Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak,ha nagyon,de...

Mit csináljak,ha nagyon,de nagyon vonz a kamionozás,de van baràtnőm?

Figyelt kérdés

Már évek ót vonz a kamionozás,egyszerűen nem tudom magam másként elképzelni.


Viszont van egy 2 éves kapcsolatom, de én nemzetközizni szeretnék,szerintetek mit csináljak?

Hihetetlen nyomás van rajtam :(


20/f



2020. aug. 21. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Menj tanuld ki a szakmát, ha a barátnőd szeret megvár, ha nem szeret, nem vár meg, akkor nem kár érte.
2020. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Azt hogy ha szeret a partnered, akkor elfogadja. különben is fiatal vagy, meg kell alapoznod a jövődet és a kamionozásban sok pénz van. Tudom, mert egy-két családtagom is azt csinálja. Az uncsitesóm is 20 évesen kezdte, 26 éves korára már lakása lett belőle megyeszékhelyen. Mire gyereket kell vállalni, lesz ház is, addigra meg is unod, válthatsz majd munkát. Uncsitesóm is váltott, belföldi fuvarozó lett utána. A párkapcsolat ebben a korban még semmi. Én is voltam abban a helyzetben hogy sok lehetőséget kihagytam, mert volt pasim. Vége lett a kapcsolatnak, minden elszalasztott lehetőséget megbántam. Viszont azt tudnod kell, hogy a kamionos pasik nagyon sokat vannak távol és ennek az a hátránya, hogy a kapcsolatod kihűl. Viszont 40 éves kor fölött kifejezetten előny a kamionos férj, egy hónapból két hetet van csak otthon, az asszony meg szabad. Bárcsak az én férjem se lenne annyit itthon....
2020. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki elsőnek belföldön akkor látod hogy neked is bejön e tényleg. Mert sok buktatója van, de ha tényleg ezt szeretnéd csinálni akkor ezekkel együtt vállalod, de addig ne szakíts vele mert lehet 3 nap nem fürdés után meggondolod a dolgot :D. A barátnőd meg majd látja hogy akar-e alkalmazkodni hozzá ha mégis ezt akarod csinálni.
2020. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a mondandóddal, kedves egyes, de vége nagyon falsra sikeredett. "ha nem szeret, nem vár meg, akkor nem kár érte."

Én úgy mondanám, ha nem szeret, nem vár meg, akkor valamit nem jól csináltál.

2020. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Egy tiniszerelemre alapozni nem túl biztos dolog.

Ha ez a vágyad, vágj bele, meglátod mennyire tetszik majd a valóságban is. A youtube színes szagos videói azért kicsit torzíthatnak...

2020. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Úgy tudom, hogy ma már nők is tanulhatják ezt a szakmát, tanulja ki ő is.
2020. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Jajj gyerekek ezzel a 3nap nemfürdéssel, hogy teli van már a tököm.... 15 éve kamionozok de még nem volt olyan nap, hogy ha másból nem is, kannából ne tudtam volna lefürödni. Ha valaki nem fürdik az a saját igénytelensége, nem a szakmáé. Ja és bokorba se kakkantottam még európában.
2020. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7es csemegénél mikor órákat állsz és vársz hogy bejuss a gyárba előfordul hogyha messze laksz nem jutsz haza igen. A hordozós zuhanyt se tudod mindenhol megoldani így marad a nedves kendő :D
2020. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja igen azt kifelejtettem. A babakendő a jollyjoker ha minden kötél szakad. Hordozós zuhannyal nem bonyolítok egy sima 25-ös kannám van ilyen célra.
2020. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Először furgonozz aztán ott láthatod miket kell csinálni,papírozás, fizető kapu, rakodás, áru lekötés, cég keresés stb...
2020. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!