Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennétek így a csapatépítőre?

Elmennétek így a csapatépítőre?

Figyelt kérdés
Kollégáim szerveztek egy “csapatépítő” iszogatást, ahova engem is meghívtak. Új vagyok a cégnél, most járt le a próbaidőm, és vettek fel határozatlan időre. Ez egy IT cég, mindenki programozó, én vagyok a grafikus. Nem igazán fogadtak be, úgy érzem lenéznek amiért nekem nincs diplomám. Kajálni se járok velük emiatt, mindig külön megyek. Mégis elhívtak a jövő heti italozásra, nem tudom hogy menjek e. Gondolom csak illemből hívott meg az a lány, egyébként meg csak útban lennék nekik. Ti elmennétek így?
2020. aug. 22. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképp mennék. Itt a nagy esély, hogy befogadjanak, különben könnyen megutálhatod a helyet.
2020. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

Semmiféle csapatépítőre nem mennék, sosem szerettem a kötelező ivászatokat-lévén nem iszom. Annak meg nincs értelme, hogy üdítővel a kezembe végig unatkozzak órákon keresztül olyan estét amikor mások tajt részegre isszák magukat. Ha évzáró buli is van, és tényleg kötelező jelleggel jelen kell lenni, az első lelépő ember után szoktam menni én is:D


De a te helyzetedben végkép-nem mennék, akik egy új embert nem hogy segítenének a beilleszkedésben, hanem még klikkesedve elő is adják magukat nagy kegyesen..nem jellemes, önzetlen emberek mutatója ez-hanem talpnyalóké.

2020. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem mész el, akkor még kevésbé leszel része a csapatnak. Ha elmész, akkor összebarátkozhatsz velük jobban. Ha nem teszel azért, hogy befogadjanak, akkor mit vársz?
2020. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Én nem mennék el ha iszogatásról van szó,abból még baj is lehet ha valaki kicsit többet iszik.Engem is csesztettek régen h miért nem megyek a vállalati bankettokra,de mivel tudom ha iszok gond lehet a viselkedésemmel inkább kihagyom őket...Igazam is lett mert több embert is kirúgtak akik az ilyen "iszogatások" közben összeverekedtek...
2020. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Én mindenképp elmennék, ennél jobb lehetőséged nem lesz, hogy befogadjanak
2020. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképp menj el, max annyit kockáztatsz, hogy nem érzed jól magad, kibírod, jópofát vágsz. Ami fontos: NAGYON vigyázz, hogy csak keveset igyál! Részegen az ember hajlamos ugye mindenféle dolgokat elmondani amiket amúgy magában tartana, ez neked nem hiányzik.
2020. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem iszok alkoholt egyáltalán.
2020. aug. 22. 16:27
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Simán elmennék és simán leülnék velük beszélgetni a narancslevemet szorongatva. Ha nem tetszik vagy kezd bekarmolni a banda, legfeljebb lelépek.


"Ez egy IT cég, mindenki programozó, én vagyok a grafikus. Nem igazán fogadtak be, úgy érzem lenéznek amiért nekem nincs diplomám. Kajálni se járok velük emiatt"

Önmagát gerjesztő folyamat. A leírás alapján eleve komplexusaid vannak a diploma hiánya miatt ÉS még ki is húzol a csapatból. Magadnak is rosszat teszel vele meg a közösségnek is. Egyetlen médiásként IT-s bandában mondom: te is ugyanannyit dolgozol, a te munkád is ugyanolyan fontos része az egésznek.

2020. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Van egy gyanúm, hogy nem csak az ő hibájuk
2020. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Hrvtgbr válasza:
36%

Szerintem a kerdest nem erdemes feltenni. A megvalositas sokkal nehezebb. Figyelj!


Menj el mert ha nem mesz akkor kirekesztett leszel. Ez nem kerdes. Sajnos behoztak ezt az ocska amerikai baromsagot mint szint es team kuszobot. Ha itt akarsz dolgozni menj el!


No a neheze most jon. Jofejnek kell lenni. Szarni bele mindenbe mert nincs veszteni valod es erre gondolj vegig. Olyan dolgot kell tenni ami megakasztja oket es kva jofejnek gondolnak onnantol.. nem kell puceran tancolni de vigyel sor-virsli versenyt a buliba pl.. vagy vigyel piasakkot.. a lenyeg h legyel kiabrandito a mindennapokbol de ne hozzal szegyent se magadra se madokra se a cegre! Ugorj ki a kockakakbol hiszen kreativ vagy! Drukkolok Neked :)

2020. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!