Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennétek így a csapatépítőre?

Elmennétek így a csapatépítőre?

Figyelt kérdés
Kollégáim szerveztek egy “csapatépítő” iszogatást, ahova engem is meghívtak. Új vagyok a cégnél, most járt le a próbaidőm, és vettek fel határozatlan időre. Ez egy IT cég, mindenki programozó, én vagyok a grafikus. Nem igazán fogadtak be, úgy érzem lenéznek amiért nekem nincs diplomám. Kajálni se járok velük emiatt, mindig külön megyek. Mégis elhívtak a jövő heti italozásra, nem tudom hogy menjek e. Gondolom csak illemből hívott meg az a lány, egyébként meg csak útban lennék nekik. Ti elmennétek így?
2020. aug. 22. 16:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Én nem mennék el. Akik akarnak a munkahelyen is össze tudnak barátkozni. Aki meg nem, az a csapatépítőn se fog. Valószínűleg ott is mindenki annak a társaságát fogja keresni, akit a munkahelyen is kedvel, és jóban vannak. Aki nem társasági ember, az ott is egyedül fog iszogatni egy sarokban.
2020. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sem érdemes úgy elmenni h utána meg megint elkerülitek egymást egész évben viszont ha berugatnak,vagy visszautasítod a piát"(klasszikus veleittálvelemnemittálmivanutálsz") abból baj lehet...
2020. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
TESSÉK MENNI :D. Érezd jól magad!!
2020. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem mennék.
2020. aug. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmennék, azzal, hogy meghívtak csak nyitottak feléd. Ez egy lehetőség arra, hogy megismerjétek egymást jobban, maximum ha nem érzed jól magad legközelebb nem mész.
2020. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én . mindenképpen mennek

Azzal hogy meghívtak meg ha csak illemből hívtak is meg akkor is mondhatni megtették feléd az első lépést, hogy össze barátkozatok

Elmész és ha valamiért nem érzed magad ott jól még mindig betudod dobni, hogy valamiért el kell menned :)

2020. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!