Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire nézne ki kínosan, ha...

Mennyire nézne ki kínosan, ha plusz kilókkal dolgoznék gyorsétteremben? 19/l

Figyelt kérdés

Úgy áll a helyzet, hogy estin lenne ildomosabb érettségiznem, hogy nappal 4-6 órás munkát végezzek, de inkább 4. A szakmámban nem tudok elhelyezkedni iskola mellett, de megmondom őszintén, nem is szeretnék. Kizárásosan gyorsétterembe tudok menni, van egy McDonalds a közelben.


Azonban... szégyenérzetem van már attól, ha gyorsétterem közelébe megyek. Régen se jártam sokszor, mára semennyire. Anno a bánatomat, stresszt ételbe fojtva vezettem le. Otthon nem volt rózsás a helyzet, az iskolában pedig a fiúk a korán kezdődő pattanásokért szóltak be, aztán a súlyom miatt is, amit már az otthoniak és az iskolaiak okoztak + féltem emberek közé menni, a sok beszólás miatt. Tehát depresszió.


Jelenleg is még van rajtam plusz kiló, de már nem vagyok depressziós. Hallottam már olyat, hogy a "dagadtak minek mennek gyorsétterembe". Nos, ez igen mélyen megmaradt bennem... pedig nem eszek gyorskaját. Mennyire nézne ki hülyén? Sokatmondóan néznének rám, mert van rajtam fölösleg?


2020. aug. 22. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel?

A sok retardaltal meg emiatt ne foglalkozz,aki beszolna emiatt.

2020. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az embereket általában jobban érdekli, hogy sorra kerüljenek és megkapják a rendelésüket. A munka, az munka. Nem szépségverseny. Egyszerűen csak engedd el a gátlásaidat, mosolyogj és legyen szép és vidám kisugárzásod.
2020. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Majd ott lefogysz a nagy pörgésben.😅 Amúgy meg sz@rd le ki mit gondol, sokkal könnyebb lesz az életed.
2020. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog kilógni a sorból. Minden féle ember dolgozik gyosétterembe, és nem csak a plusz kilókkal rendelkezők esznek ott! Lényeg, hogy tanuld meg a feladatodat szorgalmasan, hogy gördülékenyen menjenek a dolgok, és légy kedves mosolygós, hogy megfelelj a főnöködnek és a vendégeknek egyaránt.
2020. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Mindenféle ember dolgozik gyorsétteremben.


"dagadtak minek mennek gyorsétterembe"

Ez hülyeség, mert a vékonyak számára is ugyanolyan egészségtelen az a kaja. :D Bár néha-néha belefér.

2020. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nézd, őszinte leszek, hetente egyszer megyek mekibe, legutoljára hat napja voltam, de már azt sem bírnám felidézni, hogy férfi vagy nő állt a pultnál, nemhogy milyen alkata volt... felesleges paráznod rajta, senki nem személyzetet nézegetni megy oda.
2020. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!